Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:
Szerintem pár válaszolónál beakadt a sztereotípia, így most én vagyok a csúnya kitartott lány, aki kihasználja a pasit, dehát nem baj, lehet reménykedni, hogy majd az élet visszaadja ezt nekem mind.
2023. jún. 24. 15:48
 32/87 anonim ***** válasza:
94%
Azt tanulod meg, hogy a gazdag pasinak való pucsítás sem egy életbiztosítás.
2023. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
Ezt én is tökéletesen tudom, pont ezért kaptam biztosítékot tőle! :)
2023. jún. 24. 15:49
 34/87 anonim ***** válasza:
90%
Az teljesen mindegy, hogy miért érzéketlen, az a lényeg, hogy az és olyan emberrel nem kéne összeházasodni. Amúgy meg nekem mindegy, csak a gyerekét sajnálom előre, ha lesz.
2023. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
89%
Milyen biztosítékot kaptál tőle? Azt, hogy elvesz? 🤣👏
2023. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 A kérdező kommentje:
Elhiszed ugye, hogy nem fogom az orrodra kötni, ha már ilyen rosszindulatú vagy? :)
2023. jún. 24. 15:53
 37/87 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem anyádat hagyd békén. Elég nagy baj az neki, hogy kitartott prosti lett a lányából. Az ellenkezőjéről sosem fogod meggyőzni semmivel sem, hiszen nem is lehet.
2023. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
82%

A gyerekének semmi baja nem lesz, viccelsz? Lesz egy gazdag anyja, apja meg hát.. esélyes, hogy alulról szagolja az ibolyát majd, de a gyerek ebből csak profitálhat(és a nő is). Szerintem szép, logikus, élelmes, nyerő lépés, csak gerinccel rendelkező embereknek nem megy, pedig én is hogy lennék a helyében..


Mondjuk, ha 40esként szedett össze 18 éves lánykát, akit átsegített a jogi karon, akkor azért nem kicsit félteném tőle a gyerekem, remélem, hogyha gyerek lesz, fiú lesz.

2023. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
93%

De ha szereted, jó a kapcsolatotok, 7 éve együtt vagytok, akkor a kérdésben miért nem ezt írtad ahelyett, hogy nem hagyod el, mert pénzes és neked ez mindigis fontos volt?


Nagyon más megközelítés/indok ez a kettő és teljesen ellentmondanak egymásnak. Mondd anyádnak, hogy hozzámész a párodhoz, mert szereted, és tökéletes a kapcsolatotok

2023. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
91%
Tehát akkor beletrafáltam. 👏🤣Nincs több kérdésem.
2023. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!