Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
Na, eddig az idióták találtak meg, most a kamut kiabáló gyk rendőrség. Egyre jobb.
2023. jún. 24. 16:16
 52/87 anonim ***** válasza:
92%
Azok a válaszok mindig fárasztóak, amik nem a mesékből származnak. És miben kell segíteni? Te nem szorulsz segítségre. Most készülsz éppen összeházasodni a pénzautomatával. És neked ez maximális garancia a boldogságra. Semmi probléma sem lehet soha. Ezen minek segíteni? Ha meg ennyire okos vagy, mint amilyennek tartod magad, akkor miért a gyakorin kuncsorogsz válaszokért? Old meg egyedül.
2023. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
92%

"Na, eddig az idióták találtak meg, most a kamut kiabáló gyk rendőrség. Egyre jobb."


Írjál reálisabb kamut incel tesamesa és akkor nem lesz ilyen gond! Hát még én tehetek róla, hogy szar? :D

2023. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 A kérdező kommentje:

Nem a párommal való kapcsolatomon kéne segíteni, hanem az anyámmal valón, hogy ne féltsen így.

És ha az a válaszod, hogy oldjam meg egyedül, akkor nem való neked ez az oldal.

2023. jún. 24. 16:23
 55/87 anonim ***** válasza:
90%

#53

Csak ezekre tud recskázni. Most megakadályoztad a ge.ci távozását.....

2023. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
91%
Neked sem ilyen pökhendi hozzáállással. Egyébként valóban okos ember egyedül, az internet közönsége nélkül is képes a felmerülő problémákat megoldani.Te viszont csak annak hiszed magad. Sötét vagy mint az éjszaka. Elélveztél már?
2023. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok.
2023. jún. 24. 16:28
 58/87 anonim ***** válasza:
92%
Tehát betegek vagyunk, mert olvassuk a gazdag pasihoz menő kis troll "punci" kérdését. Ma ez az egyik kínálat a listán.
2023. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:
Nem, azért, mert recskázásról, meg egyebekről írtok. Szerintem van közönség, aki vevő erre. Én pont nem!
2023. jún. 24. 16:40
 60/87 anonim ***** válasza:
91%
Itt is van közönség, aki szintén nem vevő a provokatív kamukra. Így jártál.
2023. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!