Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
2023. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
100%
Ó szegény drága anyukád, milyen szörnyű lehet neki a lányát goddiggerként látni. Még remél csóri veled kapcsolatban de szerintem hiába. :(
2023. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 A kérdező kommentje:
Látom, nem tudod elengedni a kérdésemet.
2023. jún. 24. 17:01
 64/87 anonim ***** válasza:
98%
Imádok ilyen idiótákon röhögni.
2023. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 A kérdező kommentje:
Akkor javaslom, nézz tükörbe gyakran!
2023. jún. 24. 17:05
 66/87 anonim ***** válasza:
98%
A tükör neked kell babám.
2023. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
97%
Írtam, hogy trollkérdés, de ha még nem is az, akkor is troll a kérdező a párjával együtt. 😁
2023. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
100%

Mint valaki aki szintén jogra jár csak annyi lenne a kérdésem hogy ha ennyire a jólét, pénz, évi sok nyaralás mit tudom én még mi volt a fő neked akkor miért a jogra mentél?


Mármint kb 5-6 frissebben végzett jogásszal ha beszélsz el fogják mondani, hogy ez nem a gyorsan sok pénz típusú karrier. A jó irodák ügyvédei jól keresnek, ahol én vagyok gyakornok ott is ők jó pénzt raknak el, de mindenki tudja aki ebben a szakmában mozog hogy ez sok idő. Eleve 5ev minimum a suli után még 3 a jelöltség, kb még egy leszakvizsgazni és utána lettél fully qualified ügyvéd. A szakmád teljes értékű képviselőjeként ekkortól kezdesz dolgozni, eddig csak jelölt vagy.


Egy gazdaságis szakkal pl lényegesen gyorsabban tudtál volna előbbre lépkedni, és bár mondjuk az egyetem alatt oket sem fizetik túl gyakornokként de azért nem kapnak annyira nevetségesen keveset mint mi. Hamarabb tudnak elkezdeni dolgozni is, sok tér van a vállalati szférában stb.

Szóval neked mi volt a terv?

2023. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:

Igazából én magam sem tudom.

A reál tárgyak gimiben nem voltak a kedvenceim, a biológia-kémia sem. Mivel inkább humán beállítottságú voltam, mindenki a környezetemben a jogot javasolta, mert hogy "ott csak tanulni kell", és hogy ha ennyire szeretem a törit, nekem az való. Ezt mondjuk nem értem, mert az elsőéves tárgyaimon kívül történelem nem jött velem szembe a tanulmányaim során. Úgyhogy megjelöltem a pesti jogi karokat a felvételinél, más szakban nem gondolkoztam.


Úgy voltam vele, hogy "miért ne", aztán megismerkedtem a párommal, aki segített, amiben tudott, így végülis nem tudok panaszkodni.

2023. jún. 24. 18:00
 70/87 anonim ***** válasza:
91%

Szóval humán szakot preferáltál, de minden vagy csak nem ember és mindig másra hallgattál, mindig más valaki befolyásolt, mert egyedül azt sem tudtad, hogy mit akarsz. Most 18 évesen jött a palika, aki képesített, segített és főleg pénzes ezért mivel egy szar alak vagy (vele együtt) elveteted magad.

Ez aztán életcél. Bravó.

Nagy nulla vagy mindig az is voltál és mindig az is leszel!

2023. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!