Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
95%

Sztem senki sem h.lye, ha olyan nagy a korkül meg a vagyoni különbség, nem kell magyarázni semmit.

Mennyi is az annyi, ha nem titok?

És milyen életed lesz? Mert nem mindegy, hogy munkát is kapsz általa, jó lehetőségeket, vagy tényleg csak otthon ülsz és a pénzét költöd.

2023. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy lusta lennék. Elvégeztem cum laude-val a jogot, szóval sem lusta, sem buta nem vagyok. Egyszerűen csak rájöttem, hogy ahhoz a színvonalhoz, amire én vágyom, nem elég a kemény munka és a kitartás. Ő megad nekem mindent, amire vágyom és még annál is többet.
2023. jún. 24. 15:36
 23/87 A kérdező kommentje:

Én 25 éves vagyok, ő 49.

A cégénél dolgozom, rengeteg embert ismertem meg általa, nagyon sokat köszönhettem neki már az egyetem alatt is.

2023. jún. 24. 15:38
 24/87 anonim ***** válasza:
20%
Köszi, hogy válaszoltál. Jól csinálod sztem az életed.
2023. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
93%

#20

Hagyd, majd a saját kárán megtanulja. Borzasztóan ostoba és naiv. Az ilyen lényeknek ez a veszte.Ha lesz még gyakori, akkor majd pár év múlva olvashatjuk itt lehet a nyafogást tőle, hogy nem erre számított. Bár azért remélem, hogy talán akkor képes lesz az agysejtjeit összeszedni végre, és nyávogás, jajveszékelés helyett inkább levonja az esetből a tanulságokat. Kevés az esély ugyan erre, de aszondják a remény hal meg utoljára. 😀

2023. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:
Meg nyilván, ha nem szeretném, nem mennék hozzá egy hét múlva.
2023. jún. 24. 15:41
 27/87 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem. Hiszen csak a "jóélet" a célod. Erről szól a kérdés.
2023. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog, te csak azt hiszed.


Most még játssza az eszét ugyanúgy mint te, mert le akar telepedni, rajott, hogy tökéletes jelölt leszel rá. Aztán jön az, hogy szarba se fog nézni, basszus 40 valahány éves és nem vagyott komoly kapcsolatra soha azért mert érzéketlen és nagy nőcsábász. Nem szeret téged ő se meg te se őt, mindketten érdekből vagytok egymással, de te fogod a rövidebbet húzni mindenfajta téren, mert ő a pénzforrás. Neki melletted vannak/lesznek szeretői és akármikor rád un kivag mint a sicc, te meg kereshetsz mást, ahelyett, hogy inkább dolgoznál és ha még pénzes palit is fognál ki, de legalább szerelmesek lennétek egymásba, vagy együtt vinnétek valamire. Nem minden a pénz, de majd rájössz csak úgy, hogy fájni fog akkora pofont kapsz (lehet a jövendőbelidtől is).

2023. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:

25-ös, mit tanulnék meg?

Vágytam egy életszínvonalra. Nézz szét ma az országban, hiába dolgoznak rengeteget az emberek, nem jutnak egyről a kettőre. Rengeteg volt csoporttársam az egyetemről a mai napig is minimálbért keres, 24-25 évesen az is megterhelő nekik, hogy egy évben egyszer nyaralni menjenek.


Tettem azért, hogy az általam dédelgetett álmok ne csak álmok legyenek, rengeteg mindent adott nekem, nem csak anyagi értelemben.


7 éve együtt vagyunk, azért ez nem az az időszak, amit semminek lehetne nevezni.


Az, hogy miért volt sivár az érzelmi élete, pedig nem ide tartozik. Nem volt nőcsábász soha, terápiára jár évek óta. De nyilván a gyakorikerdesek.hu válaszadói mindennel is tisztában vannak, a sztereotípiákat tökéletesen tudják. :)

2023. jún. 24. 15:46
 30/87 anonim ***** válasza:
92%
28-as olvasd már el, hogy jogi cégnél dolgozik.
2023. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!