Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg neki az igazat, lássa csak, hogy milyen embert nevelt.


Egyébként a párod tudja az igazat? :)

2023. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
Szeretem, szerintem éppen elég, hogy ezt tudja.
2023. jún. 24. 14:34
 3/87 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudod, mi a szeretet.
2023. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Viszont szemmel tartom azt is, hogy mire van szükségem.
2023. jún. 24. 14:40
 5/87 anonim ***** válasza:
69%

Ne mondd el, ő már úgyis tudja azért mondja, hogy melletted áll.


Menj hozzá, legyen pénzed, csak gyereket ne csináltass vele és ha elváltok, mert elfogtok, akkor legalább nem fog szenvedni.

2023. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
Köszi, de a családalapítás kérdését szerintem eldöntjük majd mi, magunk! :)
2023. jún. 24. 14:57
 7/87 anonim ***** válasza:
89%

Rendben van, akkor legyetek "boldogak"!


(NEM LESZTEK😂😂😂!)

2023. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mondd el neki. És ne támadásnak vedd, amiket mond neked, hanem örülj neki, hogy ilyen anyád van.
2023. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
7-es, értékelem a jóstehetségedet, de eléggé téves pályán vagy. Boldogok vagyunk, mind a ketten.
2023. jún. 24. 15:11
 10/87 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen közlöd vele, hogy kitartott nő akarsz lenni és kész. Ez a lehetőséged van csak, hogy gazdag úri királylányt játszhass a közönségnek. És ezért szopni is hajlandó vagy, meg làbakat szétrekni ennek a vénülő kujonnak. Légy tehát őszinte vele. Utána már csak azon fog járni az esze, hogy hol siklott félre a nevelésed.
2023. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!