Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:

Nem trafáltál bele semmibe, de tényleg semmi közöd ahhoz, hogy mi hogyan állapodtunk meg egymással az anyagiak tekintetében!

Buta vagy, ez az emojizás pedig csak fokozza.


39-es, azért, mert a legnagyobb motivációm mindig a pénz, anyagi biztonság volt. Nem leszek álszent, ha az egyetemen takarítóként próbálkozott volna, nem randiztunk volna.

2023. jún. 24. 15:58
 42/87 anonim ***** válasza:
93%
Hát én semmiképp nem szülnek 51 éves palinak, akit lassan eltemet, ráadásul 18 éves korábban már összejöttek, egyik sincs mentálisan rendben, milyen gyerek születhet ilyeneknek? 👀
2023. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
92%

"Mondjuk, ha 40esként szedett össze 18 éves lánykát, akit átsegített a jogi karon, akkor azért nem kicsit félteném tőle a gyerekem, remélem, hogyha gyerek lesz, fiú lesz."

Ez esélyes, hogy így történt. És valószínűleg idővel lesz még ott másik ilyen kislányka a képben, ha már a kérdező öregebb lesz pár évvel.

2023. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 A kérdező kommentje:

A barátnőim szoktak viccelni azzal, hogy a mi gyerekünk biztos az antikrisztus lesz, már ha csak minket néznek. Hát, majd kiderül gondolom.


43-as, ismét csak a sztereotípiák. :)

2023. jún. 24. 16:02
 45/87 anonim ***** válasza:
96%

Valami menőbb storyra számítottam.


Logikus módon ha kivárod az esküvőt, ami megtörténik, akkor anyád leszáll a témáról, mert már nincs miről beszélni.

Leírtál egy cuki történetet amire tudtad, hogy fröcsögni fognak az emberek és írhatod rá a provokáló kommenteket. Zseniális és eredeti.


Jogot végeztél, de a gyakorit kell megkérdezned, hogy mit mondj anyádnak. Legközelebb kicsit ügyesebb rakd össze a "goldigger p#csa" sztereotípiát, ez így karcsú.

2023. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
93%
A megállapodásotok egyértelmű itt mindenkinek kiscsillag. Remélem eszedbe jut majd, hogy ki is a buta, ha ki leszel bszva az utcára a fukszok közül, mert jött egy fiatalabb csajszi. 🤭Putri telep. Pfejj!
2023. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy szerintem ha túlvagyunk az esküvőn, utána lesz más, amivel kapcsolatban ezt csinálhatja az anyám. Nagyon szeretem, de egyszerűen sok tud lenni néha.


46-os, nem lőnéd le magad? Mert nagyon fárasztóak a válaszaid, amik se nem segítőkészek, se nem viccesek.

2023. jún. 24. 16:07
 48/87 anonim ***** válasza:
93%
Imádom, amikor valaki annyira önelégült, hogy vele sohasem történhet meg az, ami másokkal már igen. Igen kérdező, te például soha nem is fogsz meghalni és rengeteg pénz is lesz addig folyamatosan amíg élsz. Álmodozz csak. Ez minden amire képes vagy.
2023. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 A kérdező kommentje:
De, nyilván megtörténhet, hogy elválunk. De akkor sem leszek ott egy forint nélkül. Csak úgy gondolom, ehhez az itteni válaszadóknak semmi köze nincsen!
2023. jún. 24. 16:09
 50/87 anonim ***** válasza:
91%

"Az a gond, hogy szerintem ha túlvagyunk az esküvőn, utána lesz más, amivel kapcsolatban ezt csinálhatja az anyám. Nagyon szeretem, de egyszerűen sok tud lenni néha."


Őt valami erőtér védi a hazugság ellen, vagy mi? A párodnál bevált, manipuláld ugyanúgy. Amire persze gondoltál volna, ha nem lenne totál kamu a story.

2023. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!