Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
92%

68as vagyok


Értem, de akkor így sokat nem jártál utána hogy milyen a képzés meg a karrier. Mert pl ezt a töris baromságot az érettségi miatt én is hallottam sokat, de aztán amint beszéltem kb két jogásszal mindkettő elmondta hogy ez hulyeseg, és az első even kívül nulla a jelentosege. Ezt a töris dumát azóta is kitartóan nyomják azok akik életükben egy percet se töltöttek a jogi karon.


Hát figyelj, ha igaz ez a sztori, akkor azért ahogy nyomtad eddig az elegge olyan rulettezes a kaszinóban vibe. Eléggé egy dologra raktál fel mindent. De végülis így tűnik bejött szóval ilyen értelemben senki sem szólhat.

2023. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon kevés 17-18 éves tudja eldönteni, mi is érdekli igazán, mivel szeretne foglalkozni egész életében. De végül jól sült el a dolog, az elmúlt éveimre sem úgy tekintek vissza, hogy hiba lett volna.
2023. jún. 24. 18:31
 73/87 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt szabad tudni a párod jogász amúgy vagy más szakma?
2023. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:
Jogot végzett ő is, igen.
2023. jún. 24. 18:37
 75/87 anonim ***** válasza:
78%

Na, pontosan az ilyen riheringyok miatt nézik le a fiatalabb nőket…



24n


Egyébként szép, hogy 18 évesen összeálltál egy 40 éves faszival!

2023. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszem, korábban is írtál már ki kérdést. Elmondtad a párodnak, hogy te nem akarsz gyereket tőle? Vagy beadtad a gyereket és megpróbálsz teherbe esni tőle?
2023. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerűen csak mondd meg neki,hogy te hozzá mész,ez van.Ha meg mondja ezután is,hagyd ott,rakd le a telefont.
2023. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
45%

Anyád szerintem érzi, ha nem egyenesen tudja hogy szó szerint a qrvája voltál, vagy inkabb vagy, csak szebben fogalmazva. Persze hogy félt téged. Ha egyszer te is leszel anya, akkor fogod ezt megérteni.


Szokták mondani hogy qrvabol lesz a legjobb feleség, de remélem azért észben tartod, hogy mindig is lesznek frissen érettségizett finom, ropogós lánykák, akik szintén nem akarnak egy koliban, vagy egy lepukkant albiban nyomorogni ötöd magukkal, és ezert bármire hajlandóak...


De még az is lehet hogy valóban beléd szeretett az ürge, viszont hogy te nem, az egész biztos.

Ugyanis akkor a történet lényege valahogy így hangzana: "Kerestem egy támogatót, de mesébe illően egymasba szerettünk, es megtörtént amit sose hittem volna; megkérte a kezemet."

Erre az van hogy így biztositod magadnak az anyagi jóletet, azt a luxus életszínvonalat, amire neked szükseged van.

2023. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, mit ver titeket a víz...:) Egy egyszerű eszű, de módos papper VESZ magának egy társaságban jól mut(ogath)ató karácsonyfadíszt, egy együgyű lánykát. Mi a probléma? Legalább mindkettő kikerül a társkereső piacról:D

Ja, hogy anyuka izgul? Lehet ő már befutotta ugyanezt az életpályát...


Ha a hülye poénokat félretesszük:

1: jogi végzettséggel egyszerűen nem lehet olyan hülye valaki, hogy elvegyen egy ribizlit házassági szerződés nélkül, ergó, ha a ribi lapátra kerül, pitizhet a mutternál a lakhatásért - szép perspektíva...

2: kilóg a lóláb, ha valaki humánból, pláne töriből erős, az a bölcsészkarra megy, nem a jogra.

2023. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 A kérdező kommentje:
Meg is öltem volna magam, ha nekem bölcsésznek kell menni. 🙃
2023. jún. 25. 06:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!