Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 A kérdező kommentje:
Azért a kitartott nőt és a feleséget ne keverjük más.
2023. jún. 24. 15:17
 12/87 anonim ***** válasza:
95%

Viccelsz, az a legnagyobb, gyereket csináltatni és bezsebelni a gyerektartást, és el sem kell viselni..


Anyukádnak fogalma sincs, pont ezért mondja, hogy melletted áll. Nem nagyon fárasztó mindenki előtt megjátszani magad? Nyugodtan mond meg anyukádnak, legalább nem kellene színlelned(ő meg képbekerülne veled kapcsolatban). Lehet, hogy tudod, mi a szeretet, de nem azt választod, amivel szerintem amúgy semmi baj nincs, idővel úgyis elmúlna/jönne másik, szerintem ez egy nagyon józan döntés, majd leszel szerelmes pár év múlva gyerekkel, miután váltatok, akkor is pont olyan jó lesz, csak már lesz pénz. Ha lenne hozzá hajlékonyabb gerincem, én is simán így döntenék, kb minden hülyét megkedvelek egy idő után, így igazából bárki lehetne a párom/férjem, ennyi elég a szexhez is. Persze mivel van viszonyítási alapom tudom, hogy szerelmesnek lenni sokkal jobb, de 30 vagyok, 10 éve voltam szerelmes utoljára, meddig várjak? Valami más is juthatott volna addig, most lenne pénzem:D Áh, kár, hogy csak elméletben megy, és olyan idióta vagyok, hogy képes lennék még 30 évet várni szerelemre.. Amúgy a házasság sem garancia semmire, simán válhat ha időközben megtalálja a szerelem.. Anyukáddal hatalmas mázlid van egyébként.

2023. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:

49 éves, őszintén, szerinted keresné még ő a szerelmet?

Főleg, hogy annyi időt kell rám szánnia, hogy ideje sincs másra.

2023. jún. 24. 15:21
 14/87 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, valaki még 70 évesen is keresi! Lol, megcsal még akkor is, ha olyan.


De te hamarabb fogod ez is biztos. A gyermekednek meg qrvara szar lesz, mert az apját, vagy egymást csaljátok. Aztán jön a válás és új kan, mert nem fogod kibirni egyedül! Már igyis ribi vagy, de anyaként még züllött anyaribi is. 🤭🤗

2023. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
A kis önjelölt jósunk nagyon elemében van, úgy látszik. :)
2023. jún. 24. 15:26
 16/87 anonim ***** válasza:
94%
Troll vagy, köszönjük :)
2023. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
100%

12es vagyok, persze! Anyám 60 és aktívan társkeresőzik, kb 9 év után talált valakit, akibe teljesen belezúgott, ennek 4 éve, azóta csak futó kapcsolatok..


Öreg a 40-50es pasi, pláne huszonéveshez képest, de azért még pár évig élni fog, addig meg érezni is, senki nem akar magányosan meghalni.

2023. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy papíron feleségül vesz, még mindig csak kitartott nő leszel, hiszen ő fogja pénzelni a dolgaidat és nem te saját magadnak. Tehát, itt nincsen mit keverni. Te vagy a termék amit jó pénzért megvesz x időre. Ez is a célod. Ha csóró lenne, akkor nem lenne házasság, meg semmi sem. Írjuk le nyíltan, szépítés nélkül. Az átfordult benned valami is csak egy szép körítés, hogy tompítani próbáld a valóságot. Fellángoltál, mert van pénz, és hajlandónak tűnik rád szórni. Egy ideig. Azért ezt is vedd számításba, mert könnyen érhet később meglepetés. Te is csak egy fogyasztási cikk vagy, amire ráunhat(értsd:másra cserél), aztán azzal találod magad az utcán, amivel beköltöztél a jóba csillagom. 🤷‍♀️
2023. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt, ki mikor keresi a szerelmet.

Szeretjük egymást, még annak ellenére is, hogy sosem volt egy érzelemmel teli férfi, sosem vágyott az állandóra, a komolyra.

A szexuális életünk is több, mint tökéletes, konkrétan előtte senkivel nem volt ennyire jó. De köszönöm szépen a kis elemzéseteket is így, ismeretlenül.

2023. jún. 24. 15:32
 20/87 anonim ***** válasza:
98%
Házassági szerződés esetén amit aláirsz, mert nem akkor nem vesz el csak azt kapod, ami neked jár, vagy nincs belefoglalva a szerződésbe. Nem lesz neked annyi pénz válás esetén, jöhet a következő pénzes pasas. Eléggé szánalmas vagy, lusta mint a dög, mert dolgozni, a saját erődből elerni valamit nem akarsz. Ő majd csak mutogat, villog veled, hogy milyen szép vagy, megfektet azt jól van, de előbb utóbb egy szép szava se lesz hozzád. Ez a kitartott "nők" sorsa, nagyon sokan ráfáztak már és te is rá fogsz.
2023. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!