Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan reagálnál ha a gyereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál ha a gyereked esküvőjén csak vegán étel lenne?

Figyelt kérdés

Szituáció: 15 fős polgári esküvő a polgármesteri hivatalban -> utána ebéd egy vegán étteremben.


A választás azért a vegán étteremre esett, mert:

1) Ez a kedvenc éttermünk, esküvőhöz illő elegánsabb belső térrel rendelkezik, vannak 'hagyományos' magyaros ételek is, csak húsmentesen elkészítve.

2) Van saját cukrászdájuk, így a megrendelt esküvői tortát helyben fel tudják szolgálni.

3) Hosszas keresgélés után sem találtunk olyan éttermet ami rendelkezik megfelelő nem-vegán és vegán menüsorral, hogy mindenkinek jó legyen.


A kérdést elsősorban azért tettem fel, mert a családunk egyik fele problémázik ezen.

Elvileg rólunk szól a nap, miért válasszunk egy olyan éttermet ami nekünk nem jó, csak hogy másnak jó legyen?


2021. aug. 6. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Borzalmasan hangzik, el sem mennék az étterembe
Elmennék de nem ennék semmit, csak néznék ki a fejemből
Elmennék és ennék is, kibírok néhány órát hús nélkül
87 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
84%
Aki ezt finnyázza, az ne menjen lagziba.
2021. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
84%
Amelyik fele ezen problémázna, az nyugodtan otthon is maradhat, én azt mondanám :)
2021. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem el hogy valaki képes még ezen is problémázni. Ki lehet bírni azt a pár órát hús nélkül, a legtöbb nem vegán/vegetáriánus ember sem minden nap eszik húst. Vagy ha ők pont igen akkor egyenek az esküvő előtt/után otthon.
2021. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkit meg kell kérdezni, hajlandó-e vegánt enni. Aki nem, az nem kap meghívót a vacsorára. Nem erőszak. Lehet otthon is jóllakni, aki válogat.
2021. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
85%
Most én hiába klikkelem be neked, hogy igen, elmennék, ennék is, mert az én vagyok, meg egy tucat másféle ember. NEKED kell tudnod, hogy a ti családjaitokban az a 15 ember, milyen ember is igazán. Nálunk nem lehetne például megcsinálni, mert bár az én rokonaim nem szólnának semmit, a párom szülei, rokonai közül biztos lenne valaki, xyz, aki csak azért is pofázna a "lagzi" után, hogy milyen xar volt a kaja, akkor is, ha amúgy jó volt.
2021. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
88%

Majd a saját esküvőjükön olyan éttermet választanak, ami tetszik nekik.

Jó, hogy abba nem szólnak bele, hogy ki legyen a menyasszony. 😁😁

2021. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%
A húsevők is szoktak hús nélküli ételeket csinálni. Ha nem tofuval meg szójával akarnak tömni, amire allergiás vagyok, nem zavarna
2021. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
24%
Nemtom, ha csak a pár vegán a család viszont nem az akkor szerintem gáz így rákényszeríteni mindenkire. De nyilván ha szeretném őket akkor lenyelnem a békát, de nagy illetlensegnek tartanám.
2021. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
76%
8-as: békát nem szolgálnak fel vegán étteremben
2021. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
81%
Aki ezen problémázik az maradjon otthon. Komolyan mondom, egy étkezést nem bír ki hús nélkül? Az komoly.
2021. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!