Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha valaki férjhez akar menni (mellette tanulni, dolgozni, gyereket nevelni)? MIért baj az, ha valaki nem csak 2 tanus esküvőt akar? :OOOO Spec nekem most lesz, és baromira nem érzem, hogy rongyrázás lesz! 50 fő lesz ott, a szűk család! Egy jobb házibuliban vannak ennyien! A tiniknek szabad, ha meg valaki ki akarja nyilvánítani a szerelmét és ezt meg akarja ünnepelni, azt már is le kell szólni, és rongyrázásnak kell titulálni?? :O :O :O
2010. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Így is megkap mindent tőled, minek kösse le magát jogilag is..gondolhatja. De minek ugráltatod annyit ez nem viszi őt közelebb a lánykéréshez.
2010. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Mi 7 évig eggyütt éltünk.Mikor terhes lettem kislányommal ő mondta hogy elvenne.Én nem akartam,mert úgy gondoltam hogyha addig nem akart akkor a terhesség miatt ne.De amikor a lányom megszületett a szülőszobában megkérte a kezem és mire a kislány 1 éves lett megtartottuk az esküvőt.Mi sem rongyrázásból 10 emberrel.Azóta is boldogságban élünk.Lehet a te párod is megváltozik.Persze még nagyon fiatalok vagytok mindketten.Ne erőltesd remélem esetedben is beváik a lassú víz partot mos.
2010. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!