Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
68%
nem értek egyet veled utolsó,mert ha vki megházasodott akkor ne flörtölgessen sztem.nem vagyok régimódi de nálam aházasság ma is nagy szó!ha vki flörtölgetni akar akkor ne nősüljön még...sztem...
2010. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

9hónappal én vagyok az idősebb 23éves:D Igen fiatalok vagyunk.


Nem az a fajta nő vagyok, aki majd a két gyerek ovikezdése után is itt csücsülne a gép előtt vagy a műkörmösnél. Hajtós szakmám van, és ha már család, akkor neki is van dolga benne. Mivel mind a ketten kétbalkezesek vagyunk és max a villanykörtét tudjuk cserélni, ffi "dolgokhoz" nem ért, inkább szakira bízza, ezért belenevelem a nőcis dolgokba. Mert ha este 10kor hajtós nap után hazaesek én is a munkából ne azzal kelljen törődnöm, hogy még utána takarítsak, éhesen üvöltenek a gyerekek...

Inkább ez amolyan életre nevelés, amit nem kapott meg. Most, hogy "csak gyerekezek" persze megcsinálom a nagyját, de igenis, kell az ő segítsége is. Kicsit hadd szokja.

Ha nem lennék milyen agglegény lenne belőle jelleggel...

2010. aug. 17. 13:49
 23/53 anonim ***** válasza:
68%

Papír nélkül is lehet szeretni, és papír mellett is lehet félre menni. Ezzel nem lesztek semmivel sem beljebb.

Ha az évek során nem kéri meg a kezed, akkor hagyd el, ha neked ez ilyen fontos. Csak sajnálom azt, aki tényleg a szívét-lelkét kiteszi egy kapcsolatért, imádja a párját, de nem akar házasodni, akkor sokan rossz embernek ítélik meg, blabla... Túlságosan elvakítja az embereket az a nyamvadt papír.

6 éve házas nő

2010. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
És foglalkozol azzal is, hogy vonzó és izgalmas maradj a számára? (Kiábrándítóan hangzik ez a "nevelem", már ugye ha a házasulási kedvről beszélgetünk...)
2010. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
52%
13.49: te tényleg el tudod képzelni,hogy egy férfi több évtizeden keresztül egyszer sem csalja meg a párját? Hogy sosem jön az életébe egy olyan nő, aki tetszik neki vagy éppen úgy alakul?Szerintem a férfiak nagy része megteszi, csak nem derül ki vagy a feleség bölcsen hallgat erről.Ettől még tovább működik a kapcsolatuk, amely nagyon sok ponton köti össze őket, se nem fogják mindezt felrúgni, akár papirral, akár anélkül élnek együtt.
2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Megcsalás, bulik, csajozás: nem az a típus, kitombolta magát annyira, hogy most nyugodtan alhassak.

Elkövette az összes tini hülyeséget. Ezért is mert belevágni a közös életünkbe, hiszen ha nem érezte volna magát biztosnak, nem lépet volna le? Dehogynem... Néha még a biztosvagyokadolgomban pasi is lelép ha a nő teherbe esik...

Ne flörtölgessen, na ennek is megvannak a fokozatai, mindenkinél más a tiltott zóna. Ha tudja mi az amivel már belelép a virágágyásomba(beszéltünk róla), és előtte megáll, akkor semmi bajom vele. Így én is tudom neki mi esne rosszul, és nem is megyek el addig... De ezt mindenki maga tudja.

Ha meg az idő múlásával én is vesztek a formámból, meg valaki belekavar, az szerintem nem a mostani állapotokon múlik. Van aki 10év után kergül meg, és nem csak a pasik...!!!

És a házassággal nem arra kérek garanciát, hogy akkor most már többé más nőre rá sem néz. Inkább csak ne a levegőben lógjunk. Mint egy ház, annak is van alapja, és most egy kis tákolmányra akarjuk a kastélyunkat építeni...

2010. aug. 17. 13:57
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet hogy nem feltétlenül ide tartozik de leírom.legutóbb voltunk egy lagziba.páromnak a volt középsulis osztálytársa.2 vagy 3 éve lehettek együtt a menyaszonnyal.az arának volt már egy 7éves fia,és megházasodott egy 27éves férfival.a pasi kicsapongó életet élt a fősulin,szóval falta az életet.közösségi oldalokon ott virítottak az eljegyzési fotók,a közös nyaralásuk,bulizások..stb.komolyan kivülállóként tekintve én meg voltam győződve róla hogy milyen jó nekik,mennyire boldogok,irigyeltem őket az esküvőjükön :)

de ez volt a legeslegrosszabb lagzi amin voltam életembe.a vőlegény az esküt a templomba és ahivatalba is úgy mondta hogy mejd megaludt a tej a szájában,alig lehetett érteni mit ismétel,eközben a menyasszony meg majd kiugrott a bugyijából...aztán jött éjszaka a mulatozás,és annyira nyiltan csináltálták a veszekedéseket...már én éreztem magam szarul hogy ott vagyok.nyílvánosan hisztizett az ara,a torta vágásánál kirohant a mosdóba,a vőlegény meg ott maradt és próbált jó pofát vágni...és másnap sem volt jobb a helyzet.ott aludtunk náluk sátorba mert nagyon messziről mentünk.de amilyen veszekedtést levágtak másnap reggel,azt hittük hogy el is válnak.szal ezzel csak azt akartam mondani h ne erőltessél rá semmit mert a pasik ezt marhára nem szeretik,és hosszútávon semmi értelme,mert egy ilyen kapcsolat nem sok jóhoz fog vezetni...

2010. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Izgalmas maradni: nehéz, de nem lehetetlen.

Kicsit könnyebb a helyzet, hogy a nagyfiunkat le tudjuk passzolni, és tudunk pár órát nélküle is lenni. Randizunk.

Igyekszem minden oldalról Nő maradni. Olyan akit megszeretett. Az, hogy ismét babát várok megint egy próbatétel, fáradok, hamarabb is robbanok, de ezt megérti, tudja mivel jár Nálam a terhesség.

2010. aug. 17. 14:03
 29/53 anonim ***** válasza:
84%
kedves kérdező:ezt írtad "És a házassággal nem arra kérek garanciát, hogy akkor most már többé más nőre rá sem néz. Inkább csak ne a levegőben lógjunk"te is csak azért akarsz esküvőt hogy meg legyen a ronyrázás...hogy ne csak a levegőben lógjatok... elgondolkodtató... :O
2010. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszoltál az előző kérdésemre, talán majd erre:


Borzasztóan céltudatos, magabiztos nő lehetsz így a kommentjeid alapján. De! Romantika, vonzalom, kedveskedés, meglepetés, lágyság, (lélek)simogatás van-e a kapcsolatotokban? Mitől várod (mit teszel érte), hogy még szorosabbá akarja tenni a párod kettőtök kapcsolatát?

2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!