Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyszerűen nem házasságpárti. De hidd el ennyi idő után már nem is lenne értelme megházasodni, ilyenkor az esetek többségében nagyobb a válás aránya.

Mondjuk én azt nem értem, hogy ha szültél már neki, akkor miért várod el már most az esküvőt? Ezt előtte is tudnod kellett volna, ha az első gyereknél még nem , de a másodiknál már igen.

Ilyenkor már nincs is értelme szerintem a házasságnak, cdak azért már van két gyerek, más oknál fogva kellene házasodni szerintem

28N vagyok, 4 éve házas

2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
85%
vannak ilyen férfiak,akik ha ütnék őket,sem nősülnének meg.ez egy fajta "félelem"náluk,nem biztos benne hogy le akarja kötni magát.meg van neki mindene,nő,szex,van aki most és főz rá,sőt gyerek is van,mindene meg van nem akarja elkötelezni magát törvényileg... :S
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
A saját bőrömön tanultam meg, most elmondom neked ingyen:): ha azt érzed, sumákol az esküvő hallatán, vedd figyelmeztető jelnek! Nehogy bármilyen finom módszerrel kierőszakold, mert biztos a kudarc, amennyiben nem akarja mindkét fél szívvel-lélekkel a házasságot.
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
84%

Én addig nem szültem volna egy gyereket sem, amig a jogi helyzetünk nincs rendezve = nem vagyunk összeházasodva.

Nem azért, mert kell egy papir, hanem mert igy a gyerek anyagilag is meg egyébként is biztosabb helyzetben van.

2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Mi még fiatalok vagyunk a párommal, de ő azt szajkózza állandóan h minek az a papír, mert anélkül is lehet boldogan élni stb. Csakhogy én szeretnék majd egyszer hozzámenni, de így, ezzel a hozzáállással már eleve halálra van ítélve a kapcsolatunk pedig már 4 éve együtt vagyunk :(

Én is úgy gondolkozom mint te, h mi lesz akkor ha már lesz baba, lakás (esetleg hitellel) és neki eszébe jut h ajjajj, ő nem a nagy Ő és lelép. Akkor mihez kezdek majd? Nekem valamilyen szinten biztonság érzetet ad majd az a papír :)

De ez csak az én véleményem!

21 leszek/L

2010. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%
én "jó helyzetben vagyok".nem azt mondom hogy a vőlegényem házasságpárti,de egyszer sem kellett neki fölhozni a témát hogy "....ha majd összeházasodunk..."az ő családjában természetes hogy a pasik megnősülnek és az ő tetteiből,szavaiból úgy veszem ki hogy ő is szeretne,ezt bizonyítja egy köves gyűrű is az újjamon.azt gondolom hogy annak a pasinak akinek föl kell vázolni a házasság lehetőségét,utalgatni kell rá,tehát nem teljesen önszántából mondja vagy akarja.akkor az a férfi nem igazán akarja elkötelezni magát,nem biztos a jövőjében!szerintem...
2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
86%
"és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal ": az egyik szülő te vagy ebben a helyzetben, mégis vállaltad mindkettő gyereket.Szerintem a "gyerekgyártás " előtt kellett volna tisztáznátok, mit akaratok, hogy képzelitek a jövőt. Egyébként a házasság sem biztosit semmi ellen.Ott is elhagyhat,megcsalhat stb.Ha nem akarja, jobb, ha nem erőlteted,mert a végén elege lesz.Neked miért olyan fontos a házasság? Együtt éltek, segit otthon vagyis veletek van, akkor a papirral mennyivel lenne jobb?Szerintem előbb magaddal tisztázd,. mit is akarsz ?
2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%
13:32második válaszoló!nincs teljesen igazad.az odáig oké hogy házasságban is megcsalhatja vki a párját,de ha tényleg oda kerül a sor akkor meggondolja 5ször is,hisz több a veszteni való...
2010. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Még fiatalok vagyunk(23évesek), két éve élünk teljesen saját lábon.

Hogy miért született meg már az első, mert egy apró baleset volt, akit tervezgettünk, és ahogy kimondtuk hangosan ő jött. És bocsánat, hogy nem rohantunk abra, esküvő nélkül. Jogilag az apai elismerő nyilatkozattal is ugyan azok a kötelezettségei, mint házasságban válás után, anyagilag meg ha házasok lennénk is így állnánk, ővé a ház enyém minden ingóság, mindenki tudja, mit kell pakolni, ha szétmennénk, semmit sem követelnénk a másiktól. Ezt váláskor is tudnánk.

Nem kérdezem tőle, hogy na, pontosabban egyszer kérdeztem, akkor még nem volt kistesó, akit már terveztünk, hogy jöjjön, hogy mik a tervei, ő kitért. Na ezt a kérdést ne úgy érsd, MIKOR VESZEL MÁR EL, hanem NA ÉS MIK A KÖZÖS TERVEINK.

Amúgy se nem házasságpárti se nem ellenzője.

2010. aug. 17. 13:36
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

13:34-esnek is igaza van, bizonyos szempontból. Mivel lehet h esetleg nem egyszer hanem 2szer gondolja meg, hogy megcsalja-e.DE persze, ha nagyon akarja akkor 10szer is meggondolhatja, mert úgyis megteszi. Inkább a házasság az a pasi számára szokott biztonságot adni.Általában a pasik a házasság után kezdik csalni feleségüket..


Szerintem en erőltesd. Lényeg , hogy boldogan éljetek. Nem ti vagytok és nem is lesztek az utolsók akik nem házasodnak össze.

2010. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!