Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
túl korán jött hozzátok a gólya,nem?ez a pasi nem akarja elkötelezni mellettek magát,vár a megfelelő alkalomra hogy mehessen,csak ameddig nincs jobb addig nem tud merre lépni :s
2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

az én felfogásom szerint erre roppant egyszerű felelni. az illető nem éppen az a családpárti, leélem az életem egy nő mellett és nevelünk gyerekeket stb.. típusú ember. vagy pedig nem veled.

én már most tudom 22 évesen, hogy ha úgy érzem, hogy na "Ő" akkor nem fogok hezitálni a lánykéréssel. az, hogy mindjárt jön a baba és még így sem, ez számomra érdekes, bár én konzervatív vagyok bizonyos tekintetben, én tutira elvettem volna a gyerekem anyját....

2010. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
a rongyrázást úgy is lehet érteni hogy mindenkinek elmondhasd hogy te férjezett nő lettél..."hurrá" :/
2010. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

14:27 olvasd vissza a szöveget.

Ez azt jelenti, hogy nem a csiliviliért akarnék esküvőt, aztán felőlem azt csinálhat azt amit akar, csak én pompázhassak. Mert az egyik válaszoló szintén csak egy mondatom alapján azt írta én a felhajtásra mennék rá. Kifejtettem, NEM NAGY BANZÁJ KEDVÉRT ESKÜDNÉK. Igen is esküvő nélkül, és esküvővel is fejbevágnám a sodrófával. Ha eszetlenül csalna fűvel fával, de azért olyan jó hazajönni esetben.

2010. aug. 17. 14:36
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már ott tartok, hogy: szegény pasi.
2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Férjezett nő lettem: max négy helyen kell átírni a családi állapotom, slussz... ez nem dicsekvés tárgya.

Nem olyasmi kérdés ez, hogy szeretem, de ha nem vesz el elhagyom, hanem kíváncsiság, mi kell a férfinek. Egyrészt, hátha kapnék receptet.

De most már kezdem azt érezni, hogy egy kalap alá kerültem azokkal akik el akarják magukat vetetni, ha nekem jó lenne a kierőszakolt igábahajtós, már férjezett lennék. Nekem Ő kell, és az, hogy egyszer teljesen önszántából azt mondja, légy a feleségem. És arra vagyok kiváncsi, mi az amit egy Nőnek pluszban adni kell annak a férfinek, aki Őt a "Ő"nek tartja, hogy merje kimondani ezt a mondatot.

2010. aug. 17. 14:47
 47/53 anonim ***** válasza:
87%

5 évig élettársi kacsolatban éltem a párommal, közben egészen finoman, később kissé erőteljesebben célozgattam az esküvőre, gondolom, már csak neveltetésem miatt is.

Ő meg húzódozott, hallgatott, hümmögött, halogatott..., ami nem mondom, lelkem legmélyén sokáig fájt, rosszul esett nekem.



Aztán rájöttem, hogy ugyan mit görcsölök az esküvőn! Hiszen szeret, bizonyítja minden nap! Abba is hagytam a nyaggatást és boldogan fogadtam az apró jeleket, amik a ragaszkodását, szeretetét jelezték számomra, szinte lubickoltam (előzőleg egy pocsék házasságból menekültem ki, már meg tudtam becsülni a megnyilvánulásait) a kapcsolatunkban.


Egyik este aztán megkérte kezem:) Hozzámentem.


Tanulság: nem érzem, hogy különbség lenne a házasságunk előtti és utáni időszakban. Persze jól esett, hogy megérezte, számon tartotta, mire vágyom.


Jól teszed, ha nem sürgeted. Várd meg, amíg benne is megfogalmazódik a házasság gondolata, igénye. A pasik máshogy működnek:) Addig meg tartsd ébren a szerelmet még akkor is, ha a mindennapok igencsak megnehezítik ezt:)

2010. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Aki esetleg nekem szegezne kérdést, attól előre is bocsi, megyünk a játszótérre, majd este válaszolgatok, kommentelek.
2010. aug. 17. 14:49
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

A papír a végleges elköteleződés szándékának megtestesítője. A párodnál ez az, ami hiányzik. Lehet szépítgetni, de nem érdemes.


Tudja, hogy neked ez a vágyad, miért nem teljesíti, ha neki nem számít a papír? (Azért, mert számít...)

2010. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

"arra vagyok kiváncsi, mi az amit egy Nőnek pluszban adni kell annak a férfinek, aki Őt a "Ő"nek tartja, hogy merje kimondani ezt a mondatot ":

pl. hogy érezze, ő a család FEJE,hogy felnézel rá, tiszteled, becsülöd,s ennek a tetteiddel is jelét adod. Hogy ne legyen "nevelve, ugráltatva". Hogy ne kerüljön olyan helyzetbe, ahonnan el kell sunnyognia. Nem csoda, ha ezt az állapotot nem akarja törvényesiteni.

2010. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!