Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Oké, megkaptam a választ:)!


De vigyázz, ha nem akarod elveszteni őt a gyereknevelés, -várás nehézségei közben. Mert "megérti", mint írod, persze, bólogat, de hidd el, közben ő is szenved, csak mástól. Mint minden pasi, aki ugye sose élte át a terhességet, de uvarias, szereti a párját és ezért nem ellenkezik vele ilyenkor.

2010. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább csak ne a levegőben lógjunk. Mint egy ház, annak is van alapja, és most egy kis tákolmányra akarjuk a kastélyunkat építeni..."

A ti házatok alapja az eddig közösen töltött időszak , a közös eredmények, pl. a gyerekek. Ha ezt nem érzed, ha egy papir neked ennél biztosabb alap, akkor lehet, hogy el kellene ezen gondolkodnod ?

2010. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

kedves kérdező:ezt írtad "És a házassággal nem arra kérek garanciát, hogy akkor most már többé más nőre rá sem néz. Inkább csak ne a levegőben lógjunk"te is csak azért akarsz esküvőt hogy meg legyen a ronyrázás...hogy ne csak a levegőben lógjatok... elgondolkodtató... :O


A holtomiglan holtodiglan nem biztos, hogy bejön, ha közbe jön egy harmadik fél, egy nálam vonzóbb, szebb, okosabb, kedvesebb, nő, akit még jobban, akkor nem várnám el, hogy mellettem rosszabbul érezze magát. Ennyi. Ha jön valaki akivel megcsalna? bele is zúg menne, menjen, ne szenvedjen. Nem kérem, hogy más nőt már észre se vegyen, ffi, úgyis meglátja. Tudom, hogy nem garancia a házasság a megcsalás ellen. Nem úgy kell ezt érteni, hogy magasról tojok majd arra, kivel hol mikor kavar, csak legyen egy bazinagygöröglagzinkcsillogás. ÉS MÁR ÍRTAM IS, BAROMIRA RÁÉREK CSENDBEN VÁROK, HA 10ÉVET AKKOR ANNYIT, HOGY "LÁNYBÓL" "ASSZONYT" CSINÁLJON. HA KÉTTANUS ESKÜVŐVEL AKKOR ANNYIVAL, HA MÉG TÉGED IS MEGHÍV AKKOR ÚGY.

2010. aug. 17. 14:17
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltál az előző kérdésemre, talán majd erre:


Borzasztóan céltudatos, magabiztos nő lehetsz így a kommentjeid alapján. De! Romantika, vonzalom, kedveskedés, meglepetés, lágyság, (lélek)simogatás van-e a kapcsolatotokban? Mitől várod (mit teszel érte), hogy még szorosabbá akarja tenni a párod kettőtök kapcsolatát?



Bocsi, csak még egyszer átfutottam a válaszokat. Igen nem írtam le mindent.

Akibe beleszeretett, az teljesen kielégítette számára a tökéletes Nőt, akivel Tökéletes a kapcsolata. Megvannak az összebújások, a figyelmességek, romantika(bár ez neki macerásabb). Egyszerre vagyok kemény és lágy vele is ez igaz. De ez az együtt élés előtt is tudott volt, ilyennek szeretett meg.

2010. aug. 17. 14:21
 36/53 anonim ***** válasza:
64%
hát neked gond van a gondolkodásoddal az tuti...
2010. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
66%

" Nem úgy kell ezt érteni, hogy magasról tojok majd arra, kivel hol mikor kavar, csak legyen egy bazi nagy görög lagzink csillogás" :O :o

nem a pasi kell neked egy életre hanem a rongyrázás...igaza van annak a válaszolónak...

2010. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd miért is?
2010. aug. 17. 14:24
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
" Nem úgy kell ezt érteni, hogy magasról tojok majd arra, kivel hol mikor kavar, csak legyen egy bazi nagy görög lagzink csillogás" ezt írtad,nem?akkor ez elmond mindent
2010. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Spec két tanúval csendben esküdnék, mert a hajam az égnek áll a nagy puccos esküvőktől, gyönyörűek a ruhák, tény, gyönyörű helyeken lehet lagzizni, tény, qvasok embert meg lehet hívni, nagyzolni, tény. De nekem ez nem kell. Régen 6évesen az oviban így játszottuk el, de azóta ez megváltozott. Szóval a két tanúval a hivatalban, meg a kápolnában összeházasodni nem tudom mi a rongyrázás... Akinek meg feltűnik a gyűrű az ujjamon annak egészségére.
2010. aug. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!