Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire vár még? Egy férfinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár még? Egy férfinek mi kell még, hogy házasodjon?

Figyelt kérdés

Már a második babánk is mindjárt megszületik, együtt élünk, ő meg folyton kitér, elsumákolja a lánykérést, az esküvőt.

és szerintem, ha valaki nem gondol komolyan egy kapcsolatot, akkor nemhogy kettő, de egy gyereket sem vállal, marad a nővel... Vagy én vagyok ennyire naiv? És csak jó móka a gyerek"gyártás", aztán ha megunja lelép?

Csak úgy érdekel, hogy szerintetek mi kell még neki? (És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom) Végülis ráérek, ha 30év múlva ejti meg az sem "baj", csak mégis érdekel.


2010. aug. 17. 13:21
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
76%
a párod is 23 éves???akkor lehet hogy ez a baj.a férfiak későn érnek... :S
2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
51%
Igazság szerint az anyját kellene megkérdezni,hogy miért így nevelte.
2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
93%

23??? Hát én azért remánykedtem, hogy 30 fölötti avgy. Akkor nem tudom. Ilyen fiatalon ha nem akar elvenni, akkor lehet, hogy úgy érzi, hogy még élni akar..És nem is fog elvenni..

Jól kijösztök?

2010. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%

"És nincs kiszolgálva, nem vagyok a cselédje, sőt eleget ugráltatom." -ez elgondolkodtató megjegyzés a részedről.


Elképzelhető, hogy már elvetted a kedvét a még szorosabb kapcsolattól?

2010. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
80%

13:28

Szted a házasság garancia arra, hogy nem gondolja majd azt 1-2 gyerek meg 5-10 év után hogy mégse te vagy a nagy Ő??? Attól hogy van papírotok még simán rájöhet hogy mégse kellesz neki. Milyen biztonságot ad az a papír. Sztem semmit. Csak nagyobb macera ha el akar hagyni.

2010. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

21 leszek/L vagyok

Fúhha... Majdnem egyidősek vagyunk :) A párod mennyi idős? Kiélte már magát? Úgy értem h bulik, haverok, csajok stb. Am lehet h 30 éves korára megjön az esze. Álatlában akkor vannak a férfiak mindenhogyan a toppon :)(olvastam)

A nagybátyám is mindig azt hangoztatta h ő ugyan meg nem házasodik, nem lesz gyereke sem. Most pedig már 3 éves házas, és van egy 1 éves lánya (keresztlánykám :)) akiket olyan szinten imád h ha vki levágná a körmüket az ő engedélye nélkül azt tuti kinyírná :D

Lehet csak idő kell a párodnak h biztos legyen benne h veled akar egész életében élni :S

2010. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
93%
fiatalok vagytok, bőven ráértek, a legtöbb kapcsolat ott romlik el,h megköttetik a házasság......lehet h úgy tervezi, h kicsit egyenesbe jöttök, azért mégis van két pici gyereketek és az is nagy próbatétel anyagilag, nemhogy lagzi
2010. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

És egyáltalán nem erőltetem, hanem érdekel, mi az ami egy ffit házasságra ösztönöz.


Mikor belevágtunk a kapcsolatunkba eszünkbe sem jutott, hogy két gyerekes család leszünk, aztán beszélgettünk arról, hogy milyen jó dolog a gyermekvállalás, szeretne gyereket, hopp össze is jött az első.

Összeköltöztünk, külön a szülőktől, anyagilag rendeződtünk, nagyon kevés segítséggel. Tervezgetjük a mi és a gyerekeink életét, mi hogyan legyen, csak ez az apró momentum, hogy ne csak együtt éldegélünk legyen, hanem egy házasság... ez úgy kimarad ő nem hozza fel, én meg ráhagyom, mondom én ráérek...

2010. aug. 17. 13:43
 19/53 anonim ***** válasza:
86%

13:41

Annyiban igazad van h bármikor rájöhet arra h nem én vagyok a megfelelő számára. Én mégis úgy vélem h ha vki már házasságra adja a fejét akkor több mint valószínű h komolyan gondolja a kapcsolatot és hajlandó velem leélni az életét.

Bár nem most fogunk házasodni, ráérek még 10 év múlva, de akkor is az a véleményem h a lányoknak a fehér ruha a legszebb dolog az életükben. Persze csak a gyerek után :)

2010. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
82%
13.34: két gyerek megszületése több éves kapcsolatot jelent. Ha eddig meg akarta volna csalni, akkor is megteheti, ha házasok, és akkor is, ha nem.Nem a házasság ténye a vissztartó erő,hanem az kapcsolat,amely kettejüket összeköti, papirral vagy anélkül.Miért tételezi fel szinte mindenki,hogy meg fogják csalni?Számtalan kérdés kapcsán tapasztalom ezt.Fél valamitől, ami vagy bekövetkezik vagy nem,de már előre ezen aggódik.Nem vagyok nyitott házasság párti, mert ott a házasságnak semmi értelmét nem látom, de egy kalandot nem tartok a világ végének.Ettől még élhetnek ugyanúgy tovább, csak esetleg a férfi elgondolkodik, megérte-e és ha nem, akkor azzal, hogy rádöbben, mit is veszithet, erősitheti is a kapcsolatot egy ilyen félrelépés.Egyébként Szilágyi Vilmos szexológus éppen erről beszélt a TV-ben, a témában a több évtizedes tapasztalatával ő sokkal jártasabb, mint mi.
2010. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!