Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretem, de az hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de az hiszem el kell hagynom. Helyes?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk a párommal es tudná, hogy szeretnek a menyasszonya lenni. Nem adja meg nekem eut, es azt hiszem eleget vartam. Gyereket es közös lakást akar, de en egyiket sem vallalom, ugy, hogy nem vwgyok a felesége. Lehet maradisag, ez vqn. Ő 30 en 27 eves nő vagyok.
2016. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
Kedves #69! Ne húzd fel magad rajta, én is próbáltam elmagyarázni neki, de direkt nem érti, értelmetlen dolgokba köt bele. Az a baj, hogy ő valamiért utálja a házasodni akaró nőket. Így aztán azt sem érti meg, hogy nem azon problémázunk, hogy a pasi nem akar házasodni, hanem azon, hogy gyakorlatilag becsapta a lányt azzal, hogy évekig azt állította, hogy akar, ezáltal kvázi belekényszerítve őt egy olyan kapcsolatba, aminek a végkifejlete nem egyezhet az ő elképzeléseivel.
2016. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:

Jah nem:) Nem húztam fel magam... csak utálom az ilyen kettős mércét...


Szegény pasi otthagyja a nője mert nem akarja őt feleségül venni, szegény pasi kényszerítve van stb...

De a nő viselje el, mondjon le szó nélkül a vágyairól, különben egy kis p..csa aki nem is szereti a férfit. Hagyjuk már....


Mellesleg még mindig nincs válasz arra, hogy miért is a nőnek kéne lemondani arról amit szeretne.

2016. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem manapság nagyon sok férfi mond le a vágyairól, amik nem teljesülhetnek be. És szerintem rohadt sok dolgot is tesznek meg érte. Csupán ezért. Mert most jobb hogy ott hagyja a nő az egója miatt a párját, aztán meg leshet később, hogy senkinek nem kell és nem akarja meg elvenni ugyan úgy.
2016. febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
Továbbá sehol nem volt írva, hogy évekig ígérgette volna. Az elmúlt időszakba próbáltam rátukmálni a nő a férfira a házasságot. Most mi a jó abban, ha erőlteti?
2016. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szerintem a többi válaszadó arra a kijelentésre gondolt a szüvegben hogy tudta, hogy a menyasszonya szerettem volna lenni.D enem is izgat már ez a férfi nagyon, ugyanis hopp pár nap alatt becsajoztt. úgy érzem hlyesen döntöttem
2016. febr. 29. 19:50
 76/85 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem már unta az állandó nyafogást a házasságról. Most vázoltál valamit, de a valóságot nem tudjuk, hogy mi volt.

Lehet nap mint nap azt hallgatta tőled, hogy:


"Te roha.dt gec.iláda, meddig akarod még ígérgetni, hogy elveszel. Meddig kell még könyörögni, hogy végre a kapcsolatunk új fokra lépjen?"


Ugye mi ezeket sajnos nem látjuk, nem voltunk tanúi. Nyugodt lelkiismerettel eljátszhatod a szende szüzet, hogy te semmit nem csináltál, de az is lehet, hogy saját magadat fordítottad a pasi ellen és bele fáradt.

Én is megunnám, ha folyamatosan zaklatna valaki egy baromsággal. Persze, hogy tovább lépett, keresett olyant, aki nem erőszakoskodik a francba.

2016. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Igazad volt 69 (:D), tényleg ez a kettős mérce. A csaj mekkora egy szemét, hogy elhagyta, de a faszinál tök normális, hogy annyit ért neki egy 8 éves kapcsolat, hogy sity-suty becsajozott. Kérdező, nekem is úgy tűnik, hogy jól döntöttél.
2016. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
Akkor nem is voltál neki fontos.
2016. febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de miért sajnáljátok? Azt se tudjátok mi történt, nincs itt a férfi, hogy ki kérdezzük a véleményét, hogy mi is történt :)
2016. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
De te biztos vagy benne, hogy a férfinak van igaza. Te honnan is tudod, hogy mi az ő álláspontja?
2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!