Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretem, de az hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de az hiszem el kell hagynom. Helyes?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk a párommal es tudná, hogy szeretnek a menyasszonya lenni. Nem adja meg nekem eut, es azt hiszem eleget vartam. Gyereket es közös lakást akar, de en egyiket sem vallalom, ugy, hogy nem vwgyok a felesége. Lehet maradisag, ez vqn. Ő 30 en 27 eves nő vagyok.
2016. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
97%

Akkor tényleg szánalmas a fickó, hogy nem vesz el. Ha így áll hozzá szerintem később is a bajod lenne vele. Inkább magaddal foglalkozz és keress olyat, akinek ez nem teher.

És szerintem nem baj, hogy házassápárti vagy, mert pont ma olvastam az együttélés hátrányáról egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


De legközelebb ne pazarolj az illetőre ennyi időt! Az ilyennek max. 2-3 éven belül ki kellene derülni.

2016. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
23%
erre csak egy magyarázatot tudok. párod már nős ezért nem nősülhet újból.
2016. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem. Nős.
2016. febr. 21. 16:33
 14/85 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan mondd meg neki hogy nincs gyerek + lakás, ameddig nincs papír. Mivel nem akarsz lagzit stb., nem pénzkérdés, ha a részére ez csak egy hülyeség, akkor igenis vállalja be.

Ha nemet mond akkor meg fél az elköteleződéstől, mondd meg neki hogy papír nélkül nem vagy hajlandó gyereket szülni.

2016. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:
Már ezt is mondtam neki. De csak hummog... Nevetvezen
2016. febr. 21. 16:58
 16/85 anonim ***** válasza:
9%

Szereted de elhagyod mert nem vesz el? Szeret de nem vesz el mert hülyeségnek tartja a házasságot? Érdekes pár vagytok.


Egyébként én a pároddal értek egyet, szerintem sincs semmi értelme a házasságnak. Én férjnél vagyok, de sok értelmét nem láttam az esküvőnek,minden ugyanolyan mint előtte. Valamelyikőtöknek engedni kell, ki lesz az? Megéri eldobni egy jó párkapcsolatot egy papírért?


Az sokkal nagyobb és jelentőségteljesebb dolog hogy gyereket akar tőled. Tudod milyen nagy dolog ez? Azt jelenti téged választ a jövendőbeli gyermekei anyukájának. Szerintem ez mindennél többet jelent :) De te tudod. Hagyd el nyugodtan egy papírfecniért. Majd lesz mással gyereke meg családja és sok sikert neked is egy olyan pasihoz aki hajlandó lesz elvenni :)

2016. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
Azt hiszem joggal döntök amellett, hogy cssk a férjemnek szülök. Igaz így is lelephet, mint az apám is tette de nehezebben. Szeretem, szivesen szulnek neki gyereket de igy, igy nem. Es egy lakashitelbe sem mennék bele ugy, hogy nem vagyok a felesége. Igen túl óvatos vagyok. Tudom.
2016. febr. 21. 17:20
 18/85 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni nyugi eltud lazán akkor is ha van papír. Ismerősömék úgy döntöttek elválnak, békítő tárgyalás sem volt, szerintem 1 hónap sem volt és már hivatalosan sem voltak együtt :)
2016. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
De gyerektartast akkor is fizetnie kell.
2016. febr. 21. 17:36
 20/85 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, ha nem vársz tovább, hiszen adtál neki számtalan lehetőséget. Én 6 év után hagytam ott tavaly áprilisba, azóta is szeretem.
2016. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!