Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg bántalmaz, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg bántalmaz, de még szeretem, pedig tudom, hogy el kellene hagynom, hogyan szálljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel egy éve vagyok együtt. Az utóbbi hónapokban megváltozott a kapcsolatunk. Pl.:

- ígérget, de nem tartja be

- olyanokat állít, amik tudom, hogy nem igazak

- titkolózik

és még sok más, amiből elegem van. De ha szólok valamit, akkor érzelmileg annyira magam alá kerülök, mert olyanokat mondd, úgy beszél, mintha minden az én hibám lenne, én nem értem meg. Én szeretem, de tudom hogy nem szabadna, de nem akarom bántani, nem akarok neki rosszat. Nem akarom elhagyni. Érzelmileg annyira magához láncolt, pedig néha úgy érzem, hogy én csak egy "b" terv vagyok számára, aki ha más nincs ott van neki. Nagyon fáj már amit velem művel, ki kellene szállnom a kapcsolatból, de nem merek, nem is akarok. Nem tudom, mit tegyek. Csak azt akarom, hogy szeressen. Néha vannak olyan percei, hogy csak szépet és jót mond. Akkor úgy érzem, hogy a sok éjszakai sírás, a sok fájdalom stb... megérte, mivel kaptam tőle pár percig szép szavakat. Nagyon mélyen benne vagyok már...nem tudom mit csináljak. Szeretem. :(



2012. nov. 6. 20:29
 1/3 ASOT ***** válasza:

Te az a típus vagy aki ebből nem fog kiszállni semmilyen szóra illetve semmilyen tanácsra.

Idővel ha nem javúl, akkor szenvedni fogsz egyre rosszabb napjaid lesznek, boldogtalan leszel, de nem fogsz szakítani mert "jajj szeretem"

Majd ha elhagy akkor lesz vége.

Mert te gyenge vagy ehhez.


De lehet h boldogok lesztek mindn helyre jön lesz 2 szép gyermeketek, apa szedi majd nyáron a szilvát de befőzöd gyerekek játszanak a homokozóban, és isszátok az Omnia kávét.

2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Soha nem tudsz majd kiszállni ebből.

Beszéltél neki az érzéseidről? Ha igen, mit szólt?

Mármint.. látom, hogyha szólsz valamit, akkor téged hibáztat, de azt úgy konkrétan elmondtad neki, hogy úgy érzed nem szeret már? Hogy néha jó vele, néha nem?

Ha igen és nem változik semmi, akkor légy erős, és szakíts vele, mert egy se veled, se nélküled párkapcsolat egyikőtoknek se jó. Előbb, vagy utóbb ő fog kilépni ebből ..

2012. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!