Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki imádja az újszülött babáját, és a feleségét is? Ahol jó a kapcsolat? Nincs félrelépés, egymás bántása érzelmileg.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van:) Köszi, nálunk minden rendben:)
2012. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az újszülött baba még hibádzik, de három jó barátunknál is született most baba, és mind nagyon harmonikusan élnek.
2012. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kivàncsi lennék!:) Nàlunk is most jön a kis dràga, gyönyörüen làtszilk a röntgenfelvételeken, pàrocskàm kiragasztotta a képeket a hütöre, nagyon büszke, boldog:D Remélem, ez igy is marad:)
2012. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhes nőket röntgenezik?
2012. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap dolog
2012. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ugyan keteves lesz a kisfiam,de imadom ot es az anyukajat.
2012. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen van!! :) Szerintem az őszinte beszélgetés, kommunikáció a titka mindennek:) Nincs hazudozás, nincs félrelépés. Imádjuk egymást. Nem tudnék semmire se panaszkodni, teljesen egy hullámhosszon vagyunk :)
2012. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"a röntgenfelvételeken" Wtf? A te gyerekedet meg akarják ölni? (Vagy csak kamuzol, anélkül hogy tudnád amit kéne...)
2012. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ultrahangot akart írni, miért kell belekötni a másikba állandóan? Még mindig nem ez a téma....
2012. szept. 12. 11:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Van. Igaz már nem újszülöttek, de imádtam mind a hármat csecsemőként is, és a feleségemet is.

Most is szeretem őket.


Tisztában voltam vele, hogy a szülés után egy hónap cölibátus vár, de szülés előtt nagyon kívánós volt a párom. Az akkori élményt beosztottam egy hónapra.


Ha rám tör a kangörcs, nagyon találékony vagyok. Először is van egy ügyes jobb kezem.

Továbbá sok minden hétköznapi tárgy is alkalmas feszültség oldásra, egy párna, egy fürdő szivacs, ... Nem rohanok rögtön csajok után.

Gondolom, hogy itt a szex rovatban erre vagy kíváncsi.


Egy újszülött mellet, a pihenés megszervezése az egyik legkomolyabb kihívás az egyéb teendők mellett.


A legkisebbek mindig közöttünk aludtak.

A gyerekek akkor alszanak jól, ha érzik a test melegét, a szülők lélegzetét, magas páratartalmát.

A legkisebbik például a mai napig imádja, ha érzi az izzadtság szagomat. Most nyolc éves.


Az alvó gyerekek mellett is lehet szexelni. Mellettünk sosem ébredtek fel.


Babakocsi helyett ill. mellett ajánlom a kendőt. Nagyon kényelmes, és még én is szerettem hordozni vele a gyerekeket. A kenguru nekünk nem volt jó.


Az idő persze biztosan sok mindent megszépít, de én így emlékszem.

2012. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!