Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de itt kell hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de itt kell hagynom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok. Most fogok érettségizni és Angliában szándékozok továbbtanulni. Ez minden vágyam ezért harcolok. Alapvetöen nagyon makacs maximalista rettentö féltékeny "soha nem adom fel" emberke vagyok. S bevallom hogy a célhaim fontosabbak mint a szerelmi életem. Így nem meglepö hogy 2 hétnél tovább senki nem viselt el. Aztán szerelmes lettem az osztálytársamba 2 évvel ezelött. De persze kerültem probáltam elfeledni a tanulásba menekültem. Aztán féléve engedtem az érzelmeknek. Azóta együtt vagyunk. Szinte mindent elnéz nekem és alkalmazkodott hozzám. Tudom hogy kibìrhatatlan vagyok. Ö mégis imád. Ha éppen nem tanulok akkor vele vagyok és hát tul sok idöm nincs rá. Mint már említettem céljaim miatt el kell mennem. Ö pedig itthon szeretne egyetemre menni mert anyagi okok miatt nem engrdheti megmagának hogy velem jöjjön. Én meg nem akarom öt elengedni mert tudom hogy nagyon szerencsés vagyok hogy ö szeret engem. S gondolkoztam azon hogy itthon maradok. Mit tegyek elmenjek hagyjam itt? Tudom ha megteszem elveszítem. A távkapcsolat nem nekem való.

2014. szept. 25. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

mérlegeld a helyzetet:)

ha elmész és kitanulod amit akarsz az ott lesz egész életedben egy sikerként/lehetőségként

maradhatsz itthon is de ki tudja? lehet hogy 1 év után szakitotok, sosem tudhatod előre hogy lesz, még ha azt is hiszed ő az "igazi" akkor is esélyes hogy mégsem ő az

2014. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magyar oktatás jobb mint az angliai inkább maradj itthon, és 2 év után menj ki egy évre. Addigra vagy elmulik az első szerelem vagy annyira erősebb lesz, hogy már tudtok jobban tervezni. Különben nem az a lényeg hol tanulod, hanem hogy mit, elsősorban orvosi, utána a mérnöki szakok a jok, a többivel nehéz elhelyezkedni. Mesterszakoz-ni meg nyugodtan kimehetsz akár Angliába is..
2014. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 köszönöm a választ. Igazad van lehet hogy nem is ö a nekemvaló. Sokan mondják nekem hogy ha elmegyek akkor elöbb vagy utóbb elveszik tölem. Tudom hogy nem csalna meg. De azt nem várhatom el töle hogy várjom rá. Na és persze nem birnám elviselni ha egy fiú nyomulna rá. Szval valóstinüleg szakìtanék vele
2014. szept. 25. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:
2 köszi a tippet. Kögázt szeretnék kint tanulni ìgy célszerü ott elvégezni.
2014. szept. 25. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
4. közgazdaságit ne tanulj, menj gépész mérnökire. sok ismerőöm van, nem tudnak elhelyezkedni vele.
2014. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenkinek vannak céljai,de biztos vagy benne, hogy megérné elhagynod a barátnődet? Nem a jövőd, az egyetem és a hölgyemény között kell választanod. Miért ne menne a kettő együtt? Való igaz, én inkább érzelmesebb beállítottságú vagyok, ezért én úgy gondolom, ha közgáz az álmod, tanulhatod országon belül is. Persze nem dönthetek helyetted, de gondold csak végig: felmerült volna benned ez a dilemma, ha a lány nem lenne elég fontos számodra? Nyilván nem. A helyedben maradnék, végülis Magyarországon is vannak neves egyetemek. Ha pedig nem úgy alakulna a kapcsolatotok, még mindig kijuthatsz külföldre erasmus ösztöndíjjal, vagy külföldi egyetemre való átjelentkezéssel. Nyelveket itt is tudsz tanulni, a megfelelő szakmai háttért itt is megkapod, ha továbbra is céltudatos vagy, DE ha szereted, ne dobd sutba a kapcsolatod, mert a viszonzott szerelem egy ritka nagy kincs, szerintem legalábbis.
2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 köszönöm a válaszod. Nagyon elgondolkodtató dolgokat említettél. Talán igazad van. Ezt át kell még alaposan gondolnom :)
2014. szept. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!