Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretem, de az hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de az hiszem el kell hagynom. Helyes?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk a párommal es tudná, hogy szeretnek a menyasszonya lenni. Nem adja meg nekem eut, es azt hiszem eleget vartam. Gyereket es közös lakást akar, de en egyiket sem vallalom, ugy, hogy nem vwgyok a felesége. Lehet maradisag, ez vqn. Ő 30 en 27 eves nő vagyok.
2016. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
18%

Figyelj kérdező, lepontozhatsz, de ku.rvára idióta vagy. Szereted a pasidat? Akkor mi a sza.rért erős.zakoskodsz, hogy vegyen feleségül?

Ha szeretnéd őt, akkor tiszteletben tartanád, hogy ő neki a házasság csak egy ku.rva papír, és ő anélkül tud szeretni, hogy ezt meg kellene tennie.

Valószínűleg csak azért nem akarja, mert tudja, hogy ha házasságba van valakivel, sokkal könnyebben tönkre megy egy kapcsolat és inkább nem vesz el téged, mert nem akarja, hogy a hülye házassági dolog miatt menjen tönkre a kapcsolatotok.

Gyereket és közös lakást akar, BA.SZD MEG, szeret téged, veled akar közös életet, miért nem elég ennyi?

Nekem, a bátyámnak 14 év után ment tönkre a házassága. Ma már sokan nem szeretnének házasodni, mert legtöbbször csak tönkre megy. Ő meg nem akarja kockáztatni ezt.

De egy nyomo.rék vagy ha ez miatt kidobnád, mert nem akar elvenni. Kur.vára nem szereted őt, és inkább azt mondom, hogy az a szerencsétlen jobbat érdemel tőled.

Nem attól lesz boldog két ember, mert házas. Házasság nélkül is van élet.

2016. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, hogy ilyen kultúráltan kifejtetted a véleményed. Gratulálok! Szeretem a párom, de én házasságpárti agyok, Ha tetszik, ha nem. Ja és már nincs párom. incs mint vitázni
2016. febr. 28. 11:34
 43/85 anonim ***** válasza:
44%

Én is csak gratulálni tudok. Egy idióta barom vagy. :)

De nem is baj, majd talál a párod egy értelmileg értékes nőt aki majd megbecsüli és nem azon hisztizik, mert nem veszik feleségül. A párod járt jobban és nem te ^^.

A házasság csak egy nyomorult papír, nem tudom mit kell rajta hisztizni mert nem akarja.

Nem tudom hol élsz, de a házasságok 80%-a csak tönkre megy. Te nem arra vágysz, hogy szeressenek, neked az a nyomorék papír kell. IDIÓTA! :)

2016. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 A kérdező kommentje:
Nem tudnál véletlenül szebb szavakat használni? Bár úgyllátom nem, de nem is gond. Remélem megtalálja a párom azt a nőt, aki majd minden vágyát teljesti. Csak, hogy tudd, a családomban egy házasság sem ment még tönkre, pedig van már 35 éves is. Nekem ez a példa. Attól miért kellene elromlanie egy kapcsolatnak, mert házasság? Mgyarázzael nekem valaki.
2016. febr. 28. 11:41
 45/85 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kulturálatlan viselkedésért, csak már idegelnek az ilyen szellemileg fogyatékos kérdések. Oké, hogy nő vagy, oké hogy vágynál arra, hogy feleségül vegyenek.

De most könyörgöm, azért mert a családodba van házasság, akkor te nem élhetsz anélkül? Ha megvagytok és szeretitek egymást, akkor minek kell az a hülye házasság annyira?

Egy kapcsolat kölcsönös empátián alapul, ha az egyik fél nem akar valamit, akkor nem erőltetjük a másikra. És ezt el kell fogadni. Most ha tényleg szeretnéd a párodat, akkor nem erőszakolnád rá, hogy vegyen el. Régen nagyon fontos dolog volt a házasság, de mivel napjainkba már tényleg a 80%-a legalább tönkre megy, ma már nem sokan kockáztatnak. Meg most anélkül nem lehet élni?

8 éves kapcsolatot tönkre tenni azért, mert egyszerűen nem érzi magát alkalmasnak arra, hogy megházasodjon, vagy mert egyszerűen szükségtelennek érzi. Mások ennél durvább dolgokért szokták elhagyni a párjukat, de nem, te csak azért mert nem vesz el. Beszarok rajtad. 27 éves vagyok én is, de szerintem én se vennék el senkit, mert minek. Anélkül is lehet boldog két ember.

Bár nekem nem lesz :D

2016. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha elolvastad volna a kommentjeimet, látnád, hogy miért fontos nekem a házasság.
2016. febr. 28. 11:52
 47/85 anonim ***** válasza:
0%

A kommentjeidből semmi nem derül ki. Csak inkább a nyafogás, hogy mit nem akarsz házasságon kívül.

Hát sajnálom, hogy élnek emberek ilyen hülye felfogással, mint te. Ilyen hülye nő mellett tuti felkötném magam, ha azért akarna elhagyni, mert nem veszem feleségül, másrészről pedig tök jól megvagyunk, de ő egy hülye pi.csa és életképtelen.

2016. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
Még szebb szavakkal illetsz. Ha a barátnőd lennék már kivágtam volna a nyelved.. Tudod férjjel szeretnék gyrmeket és lakást. És tudod sok sok anyagi előnye van annak, ha van házastársad... pl adókedvezmény.. de hát én csak egy életképtelen p.csa vagyok. Köszönöm felírom a többi becenevem közé
2016. febr. 28. 12:04
 49/85 anonim ***** válasza:
35%
Jó de látod, te csak magadra gondolsz, hogy neked jó legyen. Te gondoltál a pasidra csak egy picit is, hogy ő ezt nem akarja? Belegondoltál az ő helyzetébe, érdekel téged egyáltalán egy kicsit is, hogy ő mit akar? Mert nem. S ez látszik nagyon. Na gyere, vágd ki a nyelvem :) Szolnok megyébe megtalálsz ;)
2016. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:
Ha a kettőnk jövőjére gondolok, így lett volna ésszerűbb ááá messze vagy.
2016. febr. 28. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!