Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretem, de az hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de az hiszem el kell hagynom. Helyes?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk a párommal es tudná, hogy szeretnek a menyasszonya lenni. Nem adja meg nekem eut, es azt hiszem eleget vartam. Gyereket es közös lakást akar, de en egyiket sem vallalom, ugy, hogy nem vwgyok a felesége. Lehet maradisag, ez vqn. Ő 30 en 27 eves nő vagyok.
2016. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért de ezért kellet volna elvennie? :D Most ha komolyan kidobtad ezért akkor megértem miért is nem vett el.

Én egyébként pont ezért nem fogok aoha összeházasodni...10 év aztán eggyet gondol a ri.... és oda a pénzem fele. Nekem ez nem kell és gondolom a volt barátodnak se.

2016. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 A kérdező kommentje:
És még n vagyok ez életképtelen, és nem azok akik nem tudnak kéromkodás nélkül megalkotni egy kommentet
2016. febr. 28. 12:41
 53/85 anonim ***** válasza:
0%
Nyomorék emberekhez és kérdésekhez ne várj normális emberi reakciót. Ott hagytad a pasid, akire azt mondod hogy szereted, közbe meg már ott is hagytad. Önző ember vagy, aki saját magával foglalkozik. Eszedbe nem jut, hogy a pasid lehet saját kezűleg akar megszerezni mindent és nem akar állam bácsira támaszkodni. Undorító vagy.
2016. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy alkalmi27. Ha nem akarsz házasodni az a te dolgod. A kérdező azt csinál, amit jónak lát. De ne bunkóskodj itt. Ahogy elnézem nem is lenne nő aki hozzád menne. Szóval nyugodj meg téged ez a veszély nem fenyeget.


Másik válaszoló:

"10 év aztán eggyet gondol a ri.... és oda a pénzem fele."

Ez vajon nem önzőség? Főleg, hogy közös vagyonról van szó, nem a TE pénzedről. Azt hiszem neked sem kell amiatt aggódnod, hogy valaki házasodni szeretne veled.

2016. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:
Ezzelmár túllétél egy bizonyos határt. k.va nem vagyok nem is leszek... jobb elsz ha befejezed...
2016. febr. 28. 13:13
 56/85 anonim ***** válasza:
0%
Kezd valaki ideges lenni, nyugi van :) Tudod, szúszá.
2016. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenék ideges. Engem egyáltalán nem érdekel, ogy te semmibe sem nézed a nőket, a lábadat is beletörölnéd mindbe de attól egyáltalán nincs ahhhoz jogos,hogy másokat k.r.p jelzőkkel illes.
2016. febr. 28. 13:41
 58/85 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de te hisztizel a neten, hogy ott hagyd e pasidat, mert nem vesz el.. bocs már ott is hagytad. Milyen nő az ilyen. 8 év szart se jelentett neked.
2016. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:
azt hiszem, hogy az én termékeny éveimmel játszott. egyre csak nehezebb és nehezebb lesz gyereket szülnöm... Én igen lehet önző és hiszts vagyok, de ha nemtetszik lehet odébbgörgetni
2016. febr. 28. 14:09
 60/85 anonim ***** válasza:
#54 ki beszél itt közös vagyonról? Mindenki intézi a maga dolgát és ennyi. Én sosem közösködök senkivel ha pénzről van szó.
2016. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!