Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretem, de az hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de az hiszem el kell hagynom. Helyes?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk a párommal es tudná, hogy szeretnek a menyasszonya lenni. Nem adja meg nekem eut, es azt hiszem eleget vartam. Gyereket es közös lakást akar, de en egyiket sem vallalom, ugy, hogy nem vwgyok a felesége. Lehet maradisag, ez vqn. Ő 30 en 27 eves nő vagyok.
2016. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
70%

valahol megértem, de csak egy ilyen kis formalitás miatt...

Bár ez már bőven élettársi kapcsolat...

Miért nem ültök le megbeszélni... Soha nem is kérte meg a kezed?

2016. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de ezt a lépést nagyon gondolt át, mielőtt megteszed.
2016. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tudom megbezselni vele, csak halogatja a dolgot. Nem soha soha nem kerte es kijelentette ot ez a téma nem erdekli. Nekem pedig nagyon fáj.
2016. febr. 21. 15:28
 4/85 anonim ***** válasza:
100%

de ennek te tudatában 8 évet rá áldoztál...

Nem tudom mikor tudtad meg h őt ez nem érdekli, de ha ezen kívül minden jó és jó hozzád, és te is viszont jó vagy hozzá.... Megérné 8 évet kidobni a kukába?

2016. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 A kérdező kommentje:
Éjjel nappal ezen agyalok lassan a munkam rovására megy...
2016. febr. 21. 15:31
 6/85 A kérdező kommentje:
A 7. Evfordulonkk utannkereztem rá hogy meddig akar még várni. Hulye vootam es elhittem, hogy aztbmondta nem sokáig már. Most olt a szulinqpom. Ekkor közölte a tényt
2016. febr. 21. 15:35
 7/85 anonim ***** válasza:
Miért nem érdekli vagy zavarja őt a házasság gondolata?
2016. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:
Nem érdekli.szerinte hulye dolog
2016. febr. 21. 15:38
 9/85 anonim ***** válasza:
100%
Most itt írhatják,hogy kis dolog és ez miatt hülyeség. Inkább az a hülyeség,ha pasija emiatt veszni hagyna 8 évet. Nem tudom mi tartja ennyire vissza a házasságtól.Nem az a lényeg,h ezzel járjon már a kedvedbe,mert maga miatt is kellene ugye.Beszélj erről neki.Esetleg még lehet pénz a gond,mert egy esküvő nem olcsó.Persze ki lehet hozni olcsóbban is,de az mindkettőtöknek megfelelne e,vagy valakinek nagyobbak az elvárásai...
2016. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
A pénz nem gond. Nem akarok esküvőt. 2 tanú ő meg én...
2016. febr. 21. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!