Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szemét vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok amiért nem akarom elvenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel öt éve vagyunk együtt. Mindketten 20 évesek voltunk, amikor összejöttünk, akkor nem igazán beszéltünk a jövőről, csak éltünk bele a nagyvilágba, és eltelt öt év. Pár napja volt az évfordulónk, elvittem egy étterembe, minden jól alakul, viszont amikor hazamentünk elsírta magát, mert azt hitte hogy meg fogom kérni a kezét. Mondtam neki, hogy nem szeretnék megnősülni, soha nem is akartam. Azóta teljesen ki van akadva rám, tegnap felhívott a faterja és üvöltözött hogy minek hülyítettem öt évig ha nem akarom elvenni..


Ez tényleg szemétség a részemről? Egyszerűen gyerekkorom óta nem látom értelmét a házasságnak.. Megértem, ha valaki vallásos vagy más okból fontos neki, de én nagyon nem akarok..



2014. ápr. 7. 02:53
 81/106 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Én is csináltam egy képernyőfotót és kiemeltem amit írtam. Le lehet pontozni az igazságot.....

2014. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:

Most akkor döntsd el melyik az igaz, ami a táblázatban van, vagy ami ugyanabban a ksh adatban leírva van.


Ennyit ér.

2014. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
93%

Hogyha tényleg komolyan gondolod vele akkor el kéne venned. Ha nincs kedved a hercehurcához meg a rokonokhoz, akkor egybekötöd egy nyaralással és elveszed külföldön, kettesben.

Én is 25 vagyok, 7 éve együtt a barátommal és ha nem akarna elvenni akkor úgy érezném, hogy eddig egymás idejét húztuk. (és 100% hogy később elvenne mást, tehát nem szeretett annyira.)

Szóval most megrekedt egy szinten a kapcsolatotok.

2014. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
93%

Csak abban a statisztikában hiszek amit én hamisítottam.

Én úgy gondolom hogy szomorú lennék ha pl 40 évesen csak valakinek a barátnője lennék, nem pedig a felesége. De ez én vagyok. Persze sok a válás, ő bajuk. Még mindig komolyabb dolog valakinek az exfelesége lenni, mint a barátnője vagy az "élettársa". Mert akkor kiderül hogy volt olyan komoly és szeretetteljes a kapcsolatuk, hogy elvette.

2014. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
94%

most őszintén, mit kell statisztikákkal jönni? Ki nem szarja le hogy mások miért váltak el? ha ti ott vagytok és beleteszitek magatokat abba a kapcsolatba, egyikőtök se kényelmesedik el, nem szűnik meg a törődés, az intimitás, egymás tisztelete stb stb... akkor nem tökmindegy hogy MÁSOKnak mi volt a nyomora és miért váltak el? Ők szúrták el a kapcsolatot....ami nem azt jelenti hogy mindenki aki megházasodik el fog válni... csak tenni kell érte. Aki meg rosszul választott? ...válogatta volna meg hogy kihez megy.


Nem mondtam hogy a szavak nem számítanak. De tudod, a szó elszáll, az írás megmarad. Számomra egyszerűen nem hiteles az a kapcsolat amiben csak összebútoroznak, de kilátásuk sincs arra hogy végleges elköteleződés címén összeházasodjanak.

Félnek elkötelezni magukat mert bizonytalanok a kapcsolatukban...Mert miért? mi az oka? Az hogy úgy is szeretitek egymást? Akkor meg vajon miért nem lehet meglépni a házasság részét a dolognak? Na itt a lényeg. Nekem nem kellett volna olyan pasi aki nem vesz komolyan... és nem volt szó kihisztizésről... a férjem egy elég vidám jelenség, mindig jókedve van, viccelődik, stb... nagyon korán beszéltünk ezekről, és világossá tette hogy velem képzeli el az életét... teljesen magától kérte meg a kezemet 1 hónap után. Egy olyan gyűrűvel ami ajándéknak indult és ő is választott magának egyet, meg én is. (ezt is ő hozta fel) végül pedig meglepi volt hogy azzal a gyűrűvel megkérte a kezem. És mivel éreztem hogy soha többé nem tudnék mással boldog lenni és mást szeretni, igent mondtam, és másfél évvel később házasodtunk.

Ha valóban szeretjük egymást, akkor nem lehet semmi akadálya a házasságunknak. Minden ilyen csak papír, és anélkül is szeretjük egymást szöveg kifogás.


Ha a felek nem akarnak így összetartozni ott hibádzik valami...

2014. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
90%

"munkája miatt nem eshet teherbe"

majd 40 évesen a saját unokáját hozza világra - vagyis magyarul nem akar gyereket (mert mondjuk hastáncosnő) nem kamu ez a kérdés, kérdező? most felmerült...

2014. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:

utolsó: mondhatjuk úgy is hogy nem akar a munkája miatt, legalább is most még nem, én ezen a téren rugalmas vagyok.


Nem igazán értem, hogy érted hogy most felmerült hogy kamu kérdés.


Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát, elgondolkodtató volt...

2014. ápr. 8. 19:18
 88/106 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha komolyan gondolod vele, akkor vedd el.

Ha neki ennyire fontos, el kell gondolkodnod rajta, mit szeretnél. Akarod-e őt annyira, hogy veled legyen életed végéig, vagy sem.

Ha nem kéred meg, biztos a széthullás. Adott időn belül találni fog magának egy férfit, aki viszont hajlandó őt feleségül venni.

Én féléve vagyok együtt a párommal, de már 2-3 hónapja szóba került, hogy ki mit gondol a házasságról. Igen, ilyen hamar. Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy közösek a céljaink, mindketten ugyanarra vágyunk, közös életre, boldogságra, szerelemre, szeretetre, pár éven belül házasságra és gyerekekre. Nem rohanunk, mert ráérünk, nyáron fogunk összeköltözni. De az ilyet jó tudni előre, mielőtt még elpazarolsz 5 évet az életedből egy olyan emberrel, aki rohadtul nem arra tart, amerre te!


Tehát döntened kell. Vagy elveszed, vagy majd elveszi más.

2014. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
79%

A vőlegényem 5évig volt az exével.

Esze ágában sem volt megkérni a kezét. Megkérdeztem miért, azt mondtam, mert egyáltalán nem látta benne a gyermekei anyját...

Összejött velem és rá egy évre, idén megkérte a kezem egy gyönyörű gyűrűvel. Hát ennyi.

Ha nem érzed, hogy el kellene venned, akkor egyszerűen nem ő az igazi.

Az igazit mindig magad mellett akarod tudni.

2014. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
@ jav: "azt mondta"
2014. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!