Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szemét vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok amiért nem akarom elvenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel öt éve vagyunk együtt. Mindketten 20 évesek voltunk, amikor összejöttünk, akkor nem igazán beszéltünk a jövőről, csak éltünk bele a nagyvilágba, és eltelt öt év. Pár napja volt az évfordulónk, elvittem egy étterembe, minden jól alakul, viszont amikor hazamentünk elsírta magát, mert azt hitte hogy meg fogom kérni a kezét. Mondtam neki, hogy nem szeretnék megnősülni, soha nem is akartam. Azóta teljesen ki van akadva rám, tegnap felhívott a faterja és üvöltözött hogy minek hülyítettem öt évig ha nem akarom elvenni..


Ez tényleg szemétség a részemről? Egyszerűen gyerekkorom óta nem látom értelmét a házasságnak.. Megértem, ha valaki vallásos vagy más okból fontos neki, de én nagyon nem akarok..



2014. ápr. 7. 02:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
97%

5 év alatt erről beszélnetek kellett volna.


Szemétnek azért semmiképpen sem neveznélek. Az akkor lennél, ha hitegetnéd.

2014. ápr. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
92%

nem vagy szemet.. miert lennel? ez nem szemetseg..

De az ember 5 ev utan gondolna hogy legalabb eljegyzes tortenik... :/ elegge hosszu ido. nem beszeltetek meg a kapcsolat elejen??

2014. ápr. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Soknak tűnik az öt év, de ahogy írtam elég gyorsan elment, mindig a következő lépéssel voltunk elfoglalva(lediplomázni, munkát keresni, összeköltözni), valahogy soha nem jött szóba.

2014. ápr. 7. 03:37
 4/106 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg az elején, utólag már látom hogy hiba volt, de 20 évesek voltunk, nem nagyon gondolkodtunk hosszú távon.
2014. ápr. 7. 03:39
 5/106 anonim ***** válasza:
99%
Azt se hiszem el hogy ot ev alatt nem volt egy olyan alkalom sem amikor szoba jott volna a csalad tervezes stb...
2014. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
94%
Egyebkent o pont olyan hibas mint te ha egyszer sem hozta fel hogy mit szeretne... mire alapozta a dolgot ha soha szoba se hoztatok a dolgot erthetetlen
2014. ápr. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek jó része még mindig a klasszikus felállásban gondolkozik: együttjárás, összeköltözés, eljegyzés, házasság, család. Gyanítom, eszükbe se jutott, hogy manapság már annyira liberális a világ, hogy ez nem magától értetődő dolog, hanem beszélni kell róla, hogy egyáltalán vannak-e ilyen szándékai a másiknak. Elég gáz, hogy 5 év alatt ez egyszer sem került elő, akármilyen fiatalok is vagytok, legkésőbb mondjuk az összeköltözésnél. Ne haragudj rájuk, ez egy csúnya félreértés, búcsúzzatok el szépen! Aki a klasszikus felállásban hisz, annak sértő ez az állapot és nem is fogja soha elfogadni, állandóan reménykedne, állandóan rágná a füledet, az meg előbb -utóbb megmérgezné a kapcsolatotokat.
2014. ápr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
37%

"Azóta teljesen ki van akadva rám, tegnap felhívott a faterja és üvöltözött hogy minek hülyítettem öt évig ha nem akarom elvenni.. "


Ez csak akkor lenne "jogos", ha házasságot ígértél volna neki!

Az, hogy miben reménykedett, az a magánügye.


Amúgy egyet értek veled, meg ne nősülj!!

2014. ápr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szeretnél megnősülni akkor ezt beszéld meg vele. Megértelek téged is és őt is. Te szerintem gondold át,hogy vele szeretnél e maradni később is vagy hagyod,hogy boldog legyen mással. Már csak azért is,mert 5 év elég szép, hosszú idő és lehet attól fél,hogy ha nem veszed el és egyszer teherbe esik akkor bármikor leléphetsz. Ő kész arra,hogy veled élje le az életét. És te is ezt szeretnéd?
2014. ápr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim válasza:
25%
Nos,nem értem azokat a nőket, akik minden áron férjhez akarnak menni. Ha a kapcsolatotok jól működött "papír" nélkül, akkor annak kellene örülni. Tehát, szó sincs szemétségről. Gyanítom, hogy a párod szülei részéről lehet valami nyomás a leányzóra.
2014. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!