Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szemét vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok amiért nem akarom elvenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel öt éve vagyunk együtt. Mindketten 20 évesek voltunk, amikor összejöttünk, akkor nem igazán beszéltünk a jövőről, csak éltünk bele a nagyvilágba, és eltelt öt év. Pár napja volt az évfordulónk, elvittem egy étterembe, minden jól alakul, viszont amikor hazamentünk elsírta magát, mert azt hitte hogy meg fogom kérni a kezét. Mondtam neki, hogy nem szeretnék megnősülni, soha nem is akartam. Azóta teljesen ki van akadva rám, tegnap felhívott a faterja és üvöltözött hogy minek hülyítettem öt évig ha nem akarom elvenni..


Ez tényleg szemétség a részemről? Egyszerűen gyerekkorom óta nem látom értelmét a házasságnak.. Megértem, ha valaki vallásos vagy más okból fontos neki, de én nagyon nem akarok..



2014. ápr. 7. 02:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
37%

Egy igazi ferfi vallalja azt a not akit szeret orszag vilag elott es felesegul veszi.

Te nem vagy igazi ferfi hiszen bizonytalan vagy es nem vallalsz felelosseget.

En mar reg otthagytalak volna szamomra az igen legyen igen a nem nem.

2014. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
55%
Mi lett azóta? Remélem, a lány rájött, hogy egy önző dög vagy, aki a kisujját sem mozdítaná érte soha, és elhagyott.
2018. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne önző dög ? csak azt teszi amit érez. Ha nem akar eksüvőt és eljegyzést de jól megvannak, akkor mivan?

Nem és pont. Ennyi .

2019. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
42%

#103 Növessz agyat mielőtt ideböfögsz ekkora idiótaságot. Megpróbálom elmagyarázni, de úgyse leszel képes felfogni.

Baromira nincsenek meg jól, mert nem ugyanaz az elképzelésük a jövőről, mivel az egyik házasságban, a másik meg pasim-csajom kapcsolatban képzeli a jövőt. Ez akkora ellentét, amit nem lehet feloldani. Az meg igenis egy önző dög, aki nagyon jól tudja, hogy a másikkal ellentétben nem akar házasságot, de ezt 5 évig magában tartja, csak mert neki így jó. Leszarva a másik szenvedését, meg hogy éveket dobott ki az életéből egy sehová sem tartó kapcsolat miatt.

2019. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
100%

Hát de ha pl : együtt vannak évek óta, szép és jó minden a kapcsolatukba, teszam azt születik még gyerek is, akkor esküvő nélkül is el lehet lenni.


Ha ez így van, akkor nem nevezném sehová nemtartó kapcsolatnak.

2019. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%

Sőt az asszertiív jogainkba beletartozik hogy jogunk van nemet mondani bárkinek, anélkül hogy bűntudatod éreznénk.


Tehát a nő nem fogadja el az asszertív jogomat ? Itt már elve bukott a dolog.

2019. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!