Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szemét vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok amiért nem akarom elvenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel öt éve vagyunk együtt. Mindketten 20 évesek voltunk, amikor összejöttünk, akkor nem igazán beszéltünk a jövőről, csak éltünk bele a nagyvilágba, és eltelt öt év. Pár napja volt az évfordulónk, elvittem egy étterembe, minden jól alakul, viszont amikor hazamentünk elsírta magát, mert azt hitte hogy meg fogom kérni a kezét. Mondtam neki, hogy nem szeretnék megnősülni, soha nem is akartam. Azóta teljesen ki van akadva rám, tegnap felhívott a faterja és üvöltözött hogy minek hülyítettem öt évig ha nem akarom elvenni..


Ez tényleg szemétség a részemről? Egyszerűen gyerekkorom óta nem látom értelmét a házasságnak.. Megértem, ha valaki vallásos vagy más okból fontos neki, de én nagyon nem akarok..



2014. ápr. 7. 02:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
95%
egy lánynak nagysokat jelent az esküvő, azzal érzi hogy igazán vele akarsz lenni.. szerintem ennyit meg kéne érte tenned, és valahogy romantikusan megkérni a kezét
2014. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
96%

"A vőlegényem 5évig volt az exével.

Esze ágában sem volt megkérni a kezét."- A #89 -es válasza sokkal gyakoribb, mint azt gondolnák. És az a vége az esetek többségében, rá rövid időre valamiknek megkéri a kezét, romantikusan.

Ezt érzi a barátnőd, kérdező, ezért sírt. Engedjétek el egymást.

2014. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
*valakinek
2014. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 5 év alatt nem esett szó köztetek a közös jövőtökről, függetlenül attól, hogy még fiatalok voltatok a házassághoz? Ha te mindig is tudtad, hogy soha nem akarsz nősülni, szerintem illett volna megemlíteni, úgyhogy megértem a barátnődet, hogy mellbe vágta a dolog.

Gondolj bele, tegyük fel, te megkérted volna a kezét az évfordulón, ő pedig nemet mond és közli, hogy soha nem akar férjhez menni. Neked ez hogy esett volna, abban az esetben, hogy te fontosnak tartod a házasságot, nem éreznéd úgy, hogy kissé átvertek?

Nem azt mondom, hogy nősülj meg, nem kell mindenkinek házasodnia, sőt, nagyon jó, hogy vannak akik ezt fel is vállalják, hogy ők aztán nem, soha.... de ezt illik közölni a másik féllel amikor már kezd komolyra fordulni a dolog, neki is meg kell adni a jogot arra, hogy eldöntse, akarja így is, vagy inkább nem pazarolna időt egy olyan kapcsolatra, ami számára nem ugyanazt jelenti, mint a másiknak.

2014. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 tetii válasza:
19%
de igen, szemét vagy. A lányok arra számítanak (és joggal), hogy egy párkapcsolat végén elveszik feleségül őket, ha nincs konflikt. A lányok zöme ilyen. De tudod mit? SZerintem se vedd feleségül, hátha talál valami normális embert, aki nem egy hülyegyerek, te pedig remélhetőleg nem örökíted tovább a szar génjeidet. Szevasz öcsi.
2014. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
100%

A vadhesztenye által feltöltött kép kapcsán szeretném megjegyezni, hogy ő itt erőlteti az igazát, csak éppen a leírás arról szól, hogy mennyi házasság szűnik meg válás ÉS MEGÖZVEGYÜLÉS miatt. Namármost ha valakinek a partnere eldobja a kanalat, azt ne számoljuk már elváltnak!

Másrészt egy évben igenis lehet több válás mint házasságkötés, mivel elválhat olyan is, aki idén nősült, olyan is aki tavaly, olyan is aki 3 éve, stb...


Bocsánat az offért, csak szemet szúrt, hogy hogy elsiklott mindenki a megözvegyülés felett...

2014. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 A kérdező kommentje:
Nagyon elgondolkodtatóak voltak a válaszok.. 10-ből 9 ember szerint alap dolog hogy nekem kell beadni a derekam és akaratom ellenére elvenni. Leültünk és megbeszéltük a kérdést a barátnőmmel, megmondtam neki hogy szeretném folytatni a közös életünket, de nem akarok esküvőt. Ő beleegyezett, szóval itt tartunk. Tudom, hogy sokan szemétnek fogtok tartani emiatt, de egyszerűen nem akarok kompromisszumot kötni, nagyon nem akarok megházasodni, csak élni tovább a megszokott mederben.
2014. máj. 15. 01:04
 98/106 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen akarod ellenére nem kell nősülnöd, de majd ne csodálkozz, ha elhagy.
2014. máj. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:

szerintem senki sem írta, hogy add be a derekad, a többség arról írt, hogy le kell ülni a lánnyal és meg kell vele beszélni, amit most meg is tettél és ez jó dolog

innentől kezdve a ti döntésetek, hogyan élitek tovább az életeteket, de ezt le kellett tisztázni

2014. máj. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Úgy tűnik, így meg neki kellett lemondania arról, ami neked fontos. Persze, hogy szeretne veled maradni, megszokott, és a semminél jobb vagy te is, nagyon sokan azért nem lépnek ki egy kapcsolatból, mert félnek az újtól, a megszokásokat feladni. De hidd el, olyan rombolást vittél végbe a lelkivilágában, hogy ez a kapcsolat addig fog tartani, amíg az ő életében meg nem jelenik valaki, akibe kapaszkodhat, és akkor olyan gyorsan lelép, hogy pislogni se lesz időd. Nem ritka a történetetek, most zajlott egy ilyen sztori az orrom előtt, a pasi hiába nyüszített, hogy de ő vele akarja leélni az életét, házat akart venni, a lány fejét nem volt nehéz elcsavarni, és nem kellett neki könyörögni, a több, mint 5 év ellenére sem, hogy lépjen. Adódott alternatíva, ő élt vele, és szó szerint kivirult.
2014. máj. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!