Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
(Visszatérve... az utolsó előtti válaszomban 'gyilkos' helyett 'gyilkos hajlamú'ra gondoltam, csak már teljesen elködösítette az agyamat a 47%-os világnézete.:D)
2013. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

oké, fejezzük be, mert valami katasztrófális hogy mennyire közöd nincs a való élethez, de mint írtam, én ezt nem csak képzelgem, hanem évek óta megtapasztalom, mert elég nagy fiúközösségben vagyok, és bíz így megy ez ...


annyiban maradjunk, hátha fejlődőképes vagy(bár nem nézem ki belőled), hogy tehát nem egyenértékű a két dolog, DE NAGYON NEM !!!!!! pont ezzel árulod el, hogy mennyire nem vagy képben.


ja hát kérdést feltehetsz ide közvélemény-kutatásnak, és szted az lesz a mérvadó? szted nem kellőképpen tabutéma ez ahhoz, hogy természetesen pont az fogja a legkevésbé beismerni, aki csinálja?! gondolkodj már!

Figyelj drágám, itt a jó példa: az a 3 srác aki a mi csapatunkból elég gyakran szopőja egymást edzések után, nos pont ők a leghangosabbak amikor mocskosbu..zizni kell ám! gondolod, hogy az ilyen ebből bármit elismerne? Tudod ez olyan szinten tabu, hogy csakis addig működőképes a dolog, amíg nincs kimondva, és amíg nem olyan nyilvánvaló, legalábbis a felszínen (persze amúgy mindenki tudja, de a tabu másnak is tabu, és senki se vetemedne arra, hogy ezt ki meri mondani).

Na meg arra se tudsz válaszolni, hogy akkor a te gyönyörű elméleted szerint tényleg a 95% bisex-e .. azért ez elég fogós kérdés, valljuk meg.


Egyébként hol élsz? az írásod alapján vagy valami kis helyen, mert ott nem szokott ez menni egyébként annyira, vagy nő vagy, vagy pedig érintett vagy, és ezért tiltakozol ennyire hevesen, miközben magad is tudod, hogy egy hetero fiúnak is elszabadulhat a fantáziája is olykor, na meg a keze is, ha éppen úgy alakul a helyzet.


Tehát összegzem, hogy értsd:

A KETTŐ NEM EGYENÉRTÉKŰ, SŐT AZ UTÓBBI KIFEJEZETTEN UNDORÍTÓ !!!!!!!! felfogod végre vagy még ezt így ahogy van 10-szer copyzzam be ide?

Azért így megint ledöbbentem azon, hogy mennyire kemény tabu ez, és ez is csak megerősít, hogy miért van ennyire kuss a témáról még csapaton belül is, de olyan szinten, hogy merje csak kimondani valaki, és feltehetően repül. De leginkább az ilyen szűkült gondolkodású emberkék miatt, amilyen te is vagy, bár ismétlem, ha csak nem a tabu dolgozik benned is, és azért mert érintett vagy (ha meg csaj vagy, akkor egyszerűen csak kívülálló, és gőzöd nincs a fiúk közti ügyekről). ja és van egy harmadik lehetőség is, jut eszembe: ha netán meleg vagy, akkor teljesen érthető a dolog, ugyanis a melegek kényszere, hogy minden lehetséges srácra ráhúzzák meleg jelzőt, mert az úgy jobb nekik, ha másról is be tudják bizonyítani (az igazság persze nekik se fontos, lényeg, hogy mondhassák: na persze, az is meg az is meg az is .... jahh hogyne).


Még rövidebben összefoglaljam?

AGYRÉÉÉMMMMM

2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!