Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még változhat? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még változhat? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Régen érdekeltek meg voltam szerelmes is fiúba de 1-2 éve már szinte csak lányok tetszenek meg lányokba vagyok szerelmes.. mondjuk régen mikor tetszettek pasik akkor is volt már hogy nagyon bejött egy lány.. csalódtam már pár pasiba nem tudom emaiatt van-e hogy nem akarok velük kapcsolatot mert nem bízok bennük stb.. de amúgy is ha nyitott vagyok hogy megismerjek egy pasit úgy se jönnek (már) be.. multkor találkoztam egy tök aranyos sráccal aki nagyon helyes de hiába próbáltam megszeretni úgy nem ment.. annyi hogy elismertem hogy helyes, meg jófej meg minden oké vele de nem voltam belé szerelmes meg nem akartam vele járni.. és álltalába ez van hogy max azt mondom a pasikra hogy ez jól néz ki de azt hogy járjunk nem tudnám elképzelni.. lányokkal viszont igen.. és ők nem csak úgy vonzanak hogy jól néz ki hanem voltam már szerelmes is lányba.. azt mondják ezen sok lány átmegy hogy egy időbe pl csak csajok tetszenek nekik de ha már ennyi ideje meg kiskoromba is mindig a lányoknak akartam tetszeni (mondjuk fiúknak is de náluk nagyon ritkán figyeltem hogy vajon tetszek-e neki, lányoknál meg sűrűn) de ez már tart jó pár éve és már 18 vagyok. légyszi olyan írjon aki hasonló helyzetbe van/volt meg tud értelmesen válaszolni hogy most akkor miez? mert már nagyon idegesít hogy nem tudom hogy ez változik-e majd vagy mivan..

2013. jan. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Àltalában ez nem változik, de ezt csak pár év múlva tudhatod biztosan... Én 4 évig csak csajokkal voltam, csak velük tudtam magam elképzelni, de mostmár valahogy megint vonzanak kicsit a fiúk is... :)
2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg lehet azért se tudom eldönteni hogy mivan mert nem volt még komoly kapcsolatom se pasival se csajjal
2013. jan. 2. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kapcsolatod, attól nem lesz biztosabb a szexualitásod.


Vannak olyan biszexuális emberek, akik korszakosan vonzódnak a csak az egyik, majd csak a másik nemhez. Van ilyen is.


Ne aggódj emiatt. Egyszerűen legyél azzal, akit szeretsz, és szeresd azt akit éppen szeretni tudsz.

2013. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biszex lehetsz. Ne izgulj, az élete során változik az ember irányultsága, de ez a váltogatás csak a biszexeknél látványos. Szóval tök természetes az egész.
2013. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Macskajós ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csupán egy évvel zsengébb. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan!
2013. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanígy voltam én is. Annyi, hogy én 2éve jöttem rá, 1évig küzdöttem ellene, belekényszerítettem magam olyan kapcsoltba amiben nem érztem jól magam, aztán 1éve feküdtem le pasival utoljára, azóta lányokkal vagyok, azaz jelenleg egy lánnyal, szeretem, és boldog vagyok Vele! Attól még lehet, hogy majd egyszer jön egy pasi, aki elcsavarja a fejem. Élj a mának, és ne töprengj azon, hogy most melyik nem. Ha jön egy lány akibe beleszeretsz, hát legyél vele együtt, és ha majd megváltozik az érzés még mindig lesznek pasik, akikkel tudsz majd járni. Magyarul, ne filózz ilyeneken :) Biztos hogy biszexuális vagy, és kész. :)

21/L

2013. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!