Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a WHO szerint ez nem betegség."


Nos itt látszik, h abszolút nem tudod, miről beszélsz :( De én nem kezdem el magyarázni, ez is biztos.

2013. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
52%

Látom, semmi újat nem sikerült felmutatnod azóta. A fő gondolatmenetemet megválaszolatlanul hagytad, az árnyoldalra pedig néhány először említett példával próbáltál ráerősíteni. A bajom csak annyi velük, hogy simán megférnek a teóriám mellett, miszerint "ez sem vonatkozik mindegyikre, de a számuk szüntelenül növekszik". Hiába hozol fel megannyi keserű esetet, attól még igaz lesz, hogy a régi felfogáshoz képest semmiség a napjainké. Idő kérdése és eltűrhetőként kezeli majd mindenki az azonos neműek szerelmét.

A kérdésedre a válasz ott rejlik az előző szövegfoszlányomban. Az idáilis élet nem más, mint amelyet az általad szívből választott partner mellett élsz le, a tényleges életcéljaidnak hódolva. Igazán örömteli hétköznapokkal csak az gazdagodhat, aki nem fél a saját ösvényére lépni, és megtanul keresztülnézni a méltatlanokon. Amint a melegek túllépnek a gátlásaikon és megfelelési kényszerükön, többé nem fogja érdekelni őket az se, ha egy stadion zeng "mocskos b*zit" nekik.

Tudom, nehezedre esik megértened a mondandóm tartalmát, ezért kíméllek meg a további ízelítőtől. Majd miután észre kezdem venni rajtad a szürkeállományod megdolgoztatásának apró jeleit, reagálok. Viszont míg magadat ismétled, nem látom értelmét a folytatásnak.

2013. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
0%

én nem is pályázok arra h a te szemléleteddel egyetértsek, szal mindegy.

viszont most már értem h a meleg pszichológust is miért baxták ki mint a huzat a sportegyesületből, hiszen az is aztán terjesztené az igét, és a végén úgy nézne ki a helyzet, hogy a heterok a betegek és a homok, na az aztán a nyerő! ja hogyne persze ...


aztán meg te se nagyon tudtál választ adni az én kérdéseimre, felvetéseimre, de egyikre se !


Szal kapásból, szted szerencsétlen edző mit tegyen ha ostromolják a szülők na meg az összes csapattársa, hogy na nehogy már egy homo sráccal kelljen együtt tusolniuk, mert ez enyhén durva elvárás lenne. Most akkor szted az edző mit tud tenni? ki kéne vágni a többi 25 srácot és a homosrác maradna a csapatban egyedül?


Vagy a gimis tanár setében ha a szülők hívogatják naponta többször az igazgatót, hogy na nemá egy homotanár tanítsa a gyereküket? akkor mit kéne tenni? szted meddig bÍrja az igazgató ezt idegekkel?

és a tűzoltó srácok? mindenki szereljen le, és csak a homo marad? mert ugye se öltözni se tusolni nem fognak vele, azaz ellehetetleníti a munkát. akkor mi legyen?


és még ezer példa ugye ... csak hát ezekre te se tudsz válaszolni, csak a bölcsességeidet ismétled, de mit mondjak, eléggé kifordított logika, és na itt a jó példa arra, hogy miért ne legyen egy homosrác pszichológus pl. abból is hatalmas zűrök vannak csak :(


azt még azért hozzáteszem, h persze nem minden fiús kapcsolat homokapcsolat, mert vannak elég érzelmes fiús barátságok, sőt vannak akár testi kapcsolatok is, na de egész más ez hetero fiúk között, mint meleggel ... és ezt te is tudod.

2013. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
69%

Mi a retek?? Ezek szerint mégis elfogadod elfogadod a b.zikat, csak ne mondják magukat annak?? Heterók nem csinálnak egymással testi dolgokat. Aki igen, az minimum biszex.

Amúgy tök jó: nem fogadod el a melegséget, mert az rossz, mert magának a melegnek is rossz, mert senki nem fogadja el. A példáid mind erről szólnak.

Ne haragudj, de ekkora marhaságba nehéz belekötni.

2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom feltűnt-e (ezek szerint nem), de a "bölcsességeimmel" pont a te szájtépésedről mondtam véleményt. Az, hogy a melegekről folytonos f*sz utáni leselkedést feltételez a csapat, csakis a tagok szegénységi bizonyítványa. Jó hír azonban - amit már huszadjára írok le a kedvedért -, hogy az előítéletek gyengülnek és lassanként szertefoszlani látszanak. Miután végre felnőttünk, nem lesz miért elbocsátanunk a normától eltérőeket, addig meg egyszerűen szarni kell a fintorgókra. Olyat sem kértem tőled, hogy a filozófiámat vond a kritikád alá. Idézném a szóban forgó szövegrészt:

'Mivel magyarázod, hogy sok látens gyerek fél a szülei elé állni a helyzettel (ami azok homofób hozzáállásának tudható be)? Ha otthonról nem tanulhatta el a homoszexualitást, honnan máshonnét? A médiából? Akkor miért nem meleg a világ összes fiatala (vagy legalábbis erős 90%-uk)?'

Kíváncsian várom, ezúttal mivel színlelsz szemhunyást felette, s kerülöd ki az érdemleges hozzászólást.

(Halkan jelzem, kezded erős gyanúba keverni magadat is. Természetes a testiség férfiak között? Csak nem kísérleteztél ilyesmivel? A végén még fény derül a mélyen eltemetett hajlamaidra, ami az ellenséges viselkedésedet is megmagyarázná.)

2013. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
0%

nah nézzük a sok zöldségedet, igyekszek csakis szakmai alapn válaszolni. gondolom, te is annak tartod, na de itt a magyarázat h a homokat miért kell azonnal kiszűrni a pszichológus-képzésből ... mint említettem, szórják az igét, aztán a teljesen egészségesekből is homót csinálnak, legalábbis elmagyarázzák erőszakosan, hogy márpedig az a normális ... hát hogyne!


1, hetero fiúk közt is akad testi kapcsolat, ne legyenek kétségeid efelől, de ha ennyire nem vagy képben, akkor ezt hagyjuk is. Tudod azért fiús kapcsolat és fiús kapcsolat között is van különbség. Egy hetero fiús viszonyban pont az egyik alap-követelmény, hogy csakis hetero fiúk között jöhet létre, és ha ott kiderülne valamelyikről, hogy homo, hát bizony abban a pillanatban lenne vége mindennek egy csapásra!


2, Dehogy bisex! Különben olvasgass kicsit mélylélektant, hasonlókat, nem tudom, hogyan írjam ezt le neked laikus nyelven, aztán rájössz h bisex nem létezik. ezt a gyönyörű szót kitaláltákl valamiko razoknak a homi8knak a fedezésére, akik nem léphettek a nyilvánosság elé a homiságukkal, és ez úgy jobban hangzik meg elfogadhatóbb másoknak, viszont lényegében ez is homokozás. Egy "bisex" olyan h 100-ból 99 fiú, aztán a látszat na meg saját maga megnyugtatása miatt olykor magára erőltet egy csajszit (de ez is kétséges legtöbbször egyébként).


3, Nem szegénységi bizonyítvány, hanem tapasztalat, hogy bizony homokat nem ajánlatos fiúöltözőbe beengedni, mert annak rossz vége van mindig. Meséltem már történeteket, na jelenleg is van nem egy ilyen ürge aki csakis azért járkál be az öltözőbe, hogy aztán 14-21 h között folyamatosan a tusolóban és az öltözőben koslasson a fiúk után, és éppen készülnek ezt a majmot is kibaxni, mert a szóból nem ért. De szted tényleg annyira hülyék a többiek, hogy ezt nem veszik észre? Undorító na, úgyhogy továbbra is kitartok amellett, hogy homofiú nem való fiúöltözőbe! Ez alaptétel! És nem az én képzelgésem, ugyanis ismét hangsúlyozom, amit sokadjára se akarsz megérteni, hogy pl mostani 16-18 éveseknél van ez a jelenség, hogy ők ugyan nem fognak homokkal együtt öltözni, és követelték, hogy tegyék ki a szűrét a homocsávónak vagy nem jönnek többet edzésre mert ez elég abszurd egy gondolat ... nyilván te nem így véled, de nem ismétlem magam ...


4, nana, előítélet és tapasztalat között van ám nagy különbség! úgyhogy ezt a vonalat akkro felejtsük is el, de ha mindenképpen ragaszkodnál az előítéletek eltűnése-féle teóriádhoz, akkor megismétlem mégis, hogy tehát nem, nem így van! Nem értem, miért kell ezt 100x leírnom, de szóval én végig fiatal srácokról beszélek ám, ezek a bizonyos sportegyesületi és öltözői esetek mind 10-en, 20-onéves fiatalokkal történnek! Úgyhogy megbocsáss, én nem látok semmit eltűnni vagy gyengülni, sőt nagyon is erős a homók elutasítása. tegyük hozzá gyorsan, hogy ez a hozzáállás egy egészséges hetero fiú részéről teljesen evidens és természetes!


5, fél a szülei elé állni? hmmm, na akkor tán mégse lehet annyira természetes a dolog ... esetleg mert a szülei szeretnék, ha egy egészséges gyerekük lenne, egészséges élettel, családdal, gyerekekkel és stb? Ez lenne a gond? Teljesen érthető reakció a szülőktől, ha egy ilyen hír hallatán magukba roskadnak, és próbálnak pszichológussal, pszichiáterrel segíteni a megtévedt fiatalon. Olykor sikerül is!


6, magamat mivel is keverném gyanúba? azzal h természetes a tetsiség bizonyos esetekben fiúk között? ja csak ha figyelmesen olvastál volna, akkro azt is írtam, hogy ez csakis kizárólg hetero fiúkra igaz, és egész mást jelent a testiség, mint homók esetében! ne aggódj, ott nem arról van szó, h "kúrjuk meg egymást", szó nincs ilyenről! Max olyasmi képzelhető el, hogy a sok éve együtt edző srácok között kialakul egy nagyon intim kapcsolat, de amit testiségnek hívunk, az kimerül abban,hogy egy-egy edzés utáni baromkodás a tusolóban, öltözőben (közös kiverés, esetleg orál, más kizárva!). Itt is felhívom a figyelmet, mert látom nem elég egyszer, hogy ez csakis hetero fiúk közt működik! Volt már példa nem is egy arra, hogy bekerült egy meleg a csapatba, aztán annak az lett a vége, hogy ezek a tusolós játékok gyorsan eltűntek, majd amikor a meleg csávóka tűnt el, akkor ismét visszajöttek.


7, természetesen tudom,hogy hivatalosan nem lehet emiatt eltenni senkit, na de te se tudsz ám a kérdésemre választ adni, hogy pl szerencsétlen edző mit is tegyen, amikor az összes srác azzal ostromolja, hoghy nem mennek többet edzésre, mert nem akarnak a homosráccal együtt öltözni meg tusolni, ami valljuk meg, teljesen érthető, egészséges hetero-reakció. Szted mit tegyen? És pedig tizenévesekről van szó, tehát az a bizonyos "egyre toleránsabb és egyre eltűnőbb" elméletedet nem igazán látom a gyakorlatban, sőt, annak ellentettjét látom! tehát mit tegyen az edző? Marad a homo srác és a 30 heterot rúgja ki? Tudom, hivatalosan nem lehet, viszont ne aggódj, megoldják majd más okkal, ez nyilván egy tarthatatlan állapot (és ezt is úgy írom, hogy volt már erre példa ...)


8, ellenséges viselkedés és a "fény derül" című baromságodra meg csak annyit, hogy ez is egy hihetetlen abszurd kényszere a melegeknek, hogy mindenkire próbálnák ráhúzni a meleg jelzőt, teljesen tipikus kisebbségi megnyilvánulás, egy kompenzálás. Csak hát nem igazán jön össze ... Felőlem aztán mondhatsz bármit, már elnézést kérek, de csak ismerem magam ! Viszont az általad ismerni vélt igen elfogadó társaságra kíváncsi lennék, ugyanis én nem találkozok ilyennel. Igaz, hogy mondani szokták, az élsport az egyik legkonzervatívabb terület, így hiába is létezik a dolog esetleg, az akkor se derülhet ki soha az életben, bár én ennek legfőbb okát abban látom, hogy itt megint beindul a homók fantáziája, és a teljesen egészséges fiús kapcsolatokat persze átkeresztelik rögtön homósággá. Ez ismét undorító ...

2013. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
53%
Mi van?? Orálszex?? Annak a nevében is benne van, hogy szex. Amúgy ha te nem látsz változást, elég primitív környezeted lehet. Legalább jól megvagy velük.
2013. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
66%

Elmondásod alapján a sportoló srácokat a tag viselkedése bőszíti fel, nem maga az ivar iránt érzett vonzalma. Nincs tekintettel másokra, feltűnően sasolja őket, talán hangot is ad a fantáziáját átszelő ábrándoknak (így érthető, hogy az edző sem látja szívesen), de nem azért, mert ez egy alapvető "homár" sajátosság, hanem mert eleve ilyen tuskó az alaptermészete. A heterók értelmesebb rétege sem csörtet minden csaj elé egy "De megk*rnálak!" felkiáltással, milyen jogon feltételezed hát, hogy a melegek ezzel másképp vannak? Annyira beléd rögzült már ez az ellenérzet, hogy totálisan eltérő pszichológiai szabályok alapján működőnek hiszed őket, pedig a többségük ki sem válik az átlagból, alig mondanád meg néhányukról, kik után csorgatják a nyáluk. Ezen a ponton illene felfigyelned valamire, méghozzá az alanyaim módjára. Hanyagolom többesszámot első személyben, ami nem a puszta véletlen műve. Hetero vagyok, ráadásul nő. Feltétlen hozzá kell tartoznom egy csoporthoz, melynek az érdekét képviselem? Sajnálatos így vélekedned.

Ki mondta, hogy a homoszexualitás a normálisabb identitás? Lényegtelen, hogy rendellenesnek vesszük-e, mert a hangsúly itt a terméketlen ellenlépéseken van. Ha már ilyennek fogant, nyugodtan próbálja teljes értékű emberként kihasználni a lehetőségeit és fogadja el a helyzetet ahelyett, hogy halála napjáig magát ostorozva bosszankodna rajta. Nem olyan dolog ez, amit helyeselni vagy ellenezni érdemes. Ettől tovafele az sem valós, hogy a meleg pszichológusok kevesebbet érnének. Mi köze egyáltalán a kettőnek egymáshoz? Miért kéne szóba kerülnie eme tulajdonságának a páciensekkel történő beszélgetések során? Álljon már meg a menet, közöttük semmivel sem található több megalomániás feltűnősködő, mint a többi emberek sorában.

Igen, én tapasztalom az ifjakon a szemellenző levételét. Nyomatékosítanám; NEM a tettlegességről beszélek, nyilván senkinek sem kötelessége eltűrni, hogy rámozduljanak vagy nyíltan térhódításra bocsássák az ösztönös érzéseiket az irányába. Viszont a tudattal, hogy egy társuk különbözik tőlük, mostanában egész jól megbirkóznak. Azt is kötve hiszem, hogy néhány begyepesedett személy (=szülők) meglátása döntené el a dolog valódi hátterét. Mondhatom én, hogy abnormális, aki szereti a puncsot, de attól még nem lesz igaz.

A biszexualitást te hoztad fel, előzmény nélkül. Ahhoz képest, hogy szerinted egy nemlétező ágazatot jelölő fogalom, fajunk túlnyomó számosságát jellemzi egy bizonyos szinten. Legtöbben hajlamosak vagyunk kíváncsiságból, heccből, "tusolás közbeni baromkodásból" esélyt adni bizonyos tevékenységeknek, és ez már fokozata a biszexualitásnak. A maximális hetero ugyanis elvből és gusztus hiányából utasítja el az ismerősök farkának cumizását férfi létére. Nem merülünk ki két végletben, a köztük lévő űrt megannyi átmenet tölti ki, ezt írja le a már linkelt Kinsey-skála. Ha nem hiszed, az vakságot mutat a részedről, de mivel ez egy szándékosan félreterelt mellékvágányod, itt be is fejezném a taglalását.

Kifelejtettem valamit?

2013. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
0%

igen, elég sok mindent kifelejtettél és másképpen értettél, de sebaj.

Kinsey-skála pedig persze árnyaltabb sokkal, de rég lejárt lemez, és egy cseppet se fedi a ma reális nemi "vonzódásokat", szándékosan nem szexuálist írok, bár nincs is erre jó szó.

A legfontosabbat meg egyszerűen kihagyod: igen, léteznek nagyon izgalmas fiú-fiú kapcsolatok a la hetero is! Csak pont ők azok, akik nagyon kiakadnak, ha a fiús dolgaik miatt valaki lebisexezi vagy melegezi őket, ugyanis egyszerűen nem azok.

2013. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
66%

Na, akkor hallgatlak, sorold fel, mik felett siklott el a figyelmem! Három ugyanazt bizonygató bekezdést volt pofám egyben letudni, sajnálom, ha ez zavart be. Egyébként ez egy anonim oldal, itt nyugodtan tehetsz beismerést a férfibáj-szeretetedről. Egyszerű téged diagnosztizálni; a kiskorod óta fejedbe vert agymosó szentbeszédek hatására negatív töltettel párosítottad a 'homoszexuális' szót és a jelentése bármely formáját, ezért minden erőddel igyekszel elnyomni a "természet törvényeivel szembemenő" énedet, s hogy magad előtt végleg meggyőződj az igazadról, generálsz egy mondvacsinált érvrendszert, miszerint élesen elkülöníthető egymástól az "egészséges" és "beteges" szexualitás, hogy aztán - mivel te látszólag a heteroszexualitás felé hajlasz inkább - ne lehessen téged a homoszexualitás halvány írmagjával se vádolni. Tudod, amolyan 'ha tényleg az lennék, akkor bevállalnám a seggbekukit is'-féle védekező mechanizmus.

(Pont a mai kor tartalmazza a legtöbb "köztes" biszex-elemet, nézz körbe.)

2013. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!