Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
76%

Hát nagyon nem halad egy vágányon, ott is megvannak a szerepek.

Azért, mert a WHO szerint ez nem betegség. (Doktorival!) olyat gyógyítani, ami nem is betegség, az kuruzslás.

Igen, biztos rossz lenne neki, itt is egyedül te b*uzizol.

Rendben, csak segíteni akarsz. De láthatod, itt nincs szükség rád. Béke veled.

2013. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Az egypetéjűek fejlődése csak annyira halad egy vágányon, mint a kétpetéjűeké, mégis tesznek különbséget a két eset egyezési valószínűsége között. Ez nem gondolkodtat el? Alátámasztékról még valóban nem beszélhetünk, de tény, hogy egyre inkább hajlunk a neked nemtetsző elmélet felé. Mivel magyarázod, hogy sok látens gyerek fél a szülei elé állni a helyzettel (ami azok homofób hozzáállásának tudható be)? Ha otthonról nem tanulhatta el a homoszexualitást, honnan máshonnét? A médiából? Akkor miért nem meleg a világ összes fiatala (vagy legalábbis erős 90%-uk)?

Azt meg, hogy miből szűrted le a kettős mércémet, már meg sem merem kérdezni. Sehol nem nyilatkoztam olyat, ami azt sugallná, hogy csak lányokat fogadok el ilyennek. Szerintem mások sem engedtek következtetni ilyesmire, sőt, ha továbblapozol több hasonló jellegű kérdéshez, láthatod, hogy mindjobban javul az emberek toleranciára való képessége. Tessék, linkelek egy pocskondiamenteset:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, nem lehet, hogy ismerjük egymást? Hány éves vagy?
2013. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, hogy offolok, de ismerős a stílusod.
2013. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

"mindjobban javul az emberek toleranciára való képessége. "


Hát bocs, de nagyon el kell szomorítanom téged, ugyanis nagy tévedésben vagy.


Estig mesélhetnék, de hirtelen csak 3 példa:


1, Sportegyesületből azonnal kiba..ták a srácot, amint megtudták, hogy meleg, mert hát ugye a többiek kijelentették, h ők aztán nem fognak együtt öltözni egy homival, hogy sasolja a farkukat ...


2, Tanárról kiderült (gimiben), és az igazgató azonnali hatállyal kirúgta pályára való alkalmatlanság miatt.


3, tűzoltóról kiderült, és gyorsan nyugdíjazták 30 évesen, egészségügyi alkalmatlanság miatt, mert ott is azért az volt az általános vélemény, hogy álljon meg a menet, eléggé össze vannak zárva a fiúk, együtt tusolnak stb, és elég meredek ötlet lenne egy homival tusolni. pontosabban követelték a többiek, hogy tegyék ki, mert addig ők nem fognak se átöltözni se tusolni.


na most akkor hogy is nő a tolerancia? mindegyik egészen friss példa ám! és még folytathatnám egy szintén elég frissel, hogy egy srác bevallotta az addigi legjobb haverjának, hogy homi, és másnap már nem is köszönt neki, faceről letiltotta, kész, vége. Aztán a többiek kérdezték az okát, és csak ennyi volt a válasz, hogy "mert bu.i és kész", ő meg köszöni de legjobb barátnak nem akar homit, hát ez is meredek lenne, gondoljatok már bele, együtt nyaralások meg stb stb. Hogyan? Aztán egyfolytában vagy próbálna vele kikezdeni vagy legalábbis elég kellemetlen lenne a helyzet egy tusolóban vagy egy közös szobában, nem?


Most akkor ezekről mi a véleményed? tényleg olyan jó hominak lenni? én csak konkrét, megtörtént eseteket írtam le!!

2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy jó. De nem lehet megváltoztatni.
2013. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

Imádom, mikor valaki egy fél sort ragad ki a teljes mondanivalómról és arra koncentrálja a teljes válaszát, csak mert kifogyott az érvekből. A lényeghez esetleg hozzáfűznél valamit, vagy itt megállt a tudományod?

Mellesleg nem a 40 éves korosztálytól (gyanítom, abból került ki az iskolai igazgató a tűzoltóság fejesével karöltve) kell várni, hogy köpje szembe az eddigi neveltetését. A "maiak" sokkal több hajlandóságot mutatnak a befogadásra, mint 20-30 évvel ezelőtt felcseperedett társaik. Persze ez sem vonatkozik mindegyikre, de a számuk szüntelenül növekszik, lényegesen javul a tendencia. És igen, szembeúszni az ár sodrásának irányával, keresztülnézni a gyűlölködőkön és mindent elkövetni az egyéni boldogságért messze jobb, mint görcsösen megfelelni a néhai társadalom elvárásainak, ezáltal háttérbe szorítva az ideális élet kulcsát.

2013. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

azért én nem egy példát a mai fiatalokról írtam, bizony ám! mai tizenévesek a sportegyesületes példámban is és a másik haveri viszonyban is! de azóta még eszembe jutott kettő, na azok meg 23-24 évesek, és szereti hangoztatni is h "rühellem a cigányokat és a bu.ikat", na aztán ennek már volt olyan eredménye h simán kiba..ta a teremből a meleg srácot, mert ő nem hajlandó egy légtérben tartózkodni vele.

higgy csak nekem, nem egészen igaz, amit szeretnél tapasztalni.


De mi is lenne az ideális állapot szted??

2013. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

ne engem szidj, én csak mondom az eseményeket ...

az én véleményem egy másik dolog!

2013. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

uhh és mi lenne az ideális élet kulcsa amúgy?

hát erre kíváncsi lennék?

de akkor bizonyára számodra az, ha lemocskosbu.iznak folyamatosan ... ez tényleg olyan jó?

2013. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!