Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
57%
Bocs utolsó előtti, nem szándékoztam ismételni téged, de írás közben sokfelé kalandoztam, s csak a küldés után lettem figyelmes a kommentedre. Mindegy, így legalább láthatóan bővült az ellentábor.:D
2013. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
58%
Ja:) Amúgy szerintem hagyjuk ezt az idiótát. Gyanítom, hogy valami (hatástalan) placebót akar itt eladni valami illegális "kezeléssel".
2013. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
úristen elég!! in kább ne írjatok alá.. mik ezek a hülyeségek úristen-.- takarodj már innen nem kell semmi terápia te idióta...-.- annyira nem zavar ez... jézusom.. egyből fel kell fújni a dolgot. mért nem lehet a kérdésre válaszolni nem kell ilyen hülyeségeket ideírni kössz..
2013. jan. 5. 16:01
 24/62 female_superiority ***** válasza:
55%

Ez nem leszbi téma. Ez biszex téma. :-)

Nekem férfiakkal sok kapcsolatom volt-általában rövidek és jobbára a szexről szóltak.

Nőkkel kevesebb, de mély kapcsolatom volt (például eddig csak nővel éltem együtt), jelentős részben érzelmi alapon.

Szexuális téren van, amit csak férfi tud megadni az ember lányának, de egy lánnyal is nagyon jó tud lenni a szex-csak más szempontból. Viszont két nő jobban megérti egymást, mint egy férfi.

Ennek amúgy ősi (evolúciós) okai vannak.

:-)


31/N

2013. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel én is ugyan így vagyok, de megszoktam, de nem egyszerű, próbálom lazán kezelni.


22L

2013. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

figyelj, próbálok nem homofób lenni, egyszerűen csak a természet rendjét helyreállítani és segíteni!

Volt nálunk egy meleg srác az egyesületben (15 éves), és a szülei elvitték pszichiáterhez, innen tudom az egészet, na aztán kb fél évig járt terápiára meg szedett gyógyszereket, és a fél év után már barátnője lett, és azóta is az van neki! Úgyhogy semmit se akarok eladni, nem vagyok én gyógyszer-kereskedő, csak tudok ilyen esetről, sőt, vannak átnevelő táborok is, ha ez hatástalan lenne. Nem kell ettől tartani, meg kell próbálni helyre tenni a dolgokat! te megpróbáltad? A srác is csak az első napokban volt kicsit sz@arul a gyógyszerektől, aztán fokozatos javulásnak indult.

Ma pedig boldog párkapcsolata van (lánnyal!!).


Szóval csak ennyi, én a helyedben megpróbálnám azért ....

2013. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

20-as:

tudod, pont hogy igen sok tanulmányt olvastam én már erről, úgyhogy köszönöm tanácsodat, de magam is "ilyesmi" TERÜLETEN DOLGOZOK, ÉS GYAKRAN TALÁLKOZOK MEGTÉVEDT FIATALOKKAL.

Akkor te többet tudsz mint a tudomány, ugyanis egyáltalán nem bizonyított a genetikai háttér, sőt, nagyon is vitatott! Betegségnek meg csak azért nem betegség, mert anno politikai nyomásra a Pszichiátriai Társaság törölte a betegségek közül, de aztán azóta is a döntő többség visszaminősítené, hiszen egy sor személyiségzavar társul ehhez a szexuális zavarhoz.

De persze nem kell nekem hinni, ti tudjátok .... a kérdező meg úgy él, ahogy akar.


Milyen furcsa a világ, ha itt olyat olvasok, hogy 2 fiúról van szó, akkor mást se látok, mint "mocskosbu..izást", szóval izgalmas ez a kettősség tényleg.

2013. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
70%

Örülök, hogy ilyen területen dolgozol.

Én meg ilyen VAGYOK.

Nem, tényleg nem bizonyított. De a tudósok a Magellán útja előtt is tudták, hogy a Föld "gömb" alakú.

Azért az érdekes, hogy egy homoszexuális agya másmilyen, mint egy heteróé. Az is, hogy ha egy egypetéjű ikerpár egyik tagja melegnek születik, a bizonyított minimális 2% helyett 50%, hogy a másik is. Kétpetéjűeknél 20%. Biztosan nem genetika.

De mivel már így is felbosszantottam a kérdezőt, nem fogok engedni a további provokálásnak.

(A pszichiátert meg lehet feljelenteni. Téged meg átnevelő táborba küldeni.)

2013. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

ikerpárnál persze hogy úgy van, na de nem a genetika miatt, hanem mert utána a fejlődésük nagyon egy vágányon megy, és így jó eséllyel ugyan azokkal a deformitásokkal találkozik mindkettő.


Miért kéne feljelenteni a pszichiátert aki segített visszatalálni a srácnak az egészségesek közé, és visszaadta az életét? Ez a gond? Szted nem boldogabb így, majd feleséggel meg gyerekekkel, mintha egész életében "mocskosbu..izzák" ??? erről mi a véleményed?

2013. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
uram atyám!!! nem akarok hetero lenni ba.zmeg fogd már fel te híg agyú idióta.. ki beszél erről te csicska? takarodj vissza tudod hova
2013. jan. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!