Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira zavarba vagyok előtte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavarba vagyok előtte hogy már idegesít. Nektek is van ilyen? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Van egy csaj és van mikor csak annyitól zavarba jövök meg elpirulok ha összenézünk. Ti mit gondolnátok (rólam pl) ha ti lennétek a másik helyébe? sejtenétek hogy azért jövök zavarba mert bejön az illető vagy lehet nem feltétlen gondolnátok erre? tetszene vagy nem? utána emiatt hülyén éreznétek magatokat hogy valaki más szemmel néz rátok? (pl ha nektek is bejönne az illető meg olyan esetbe ha nem) válaszolhat bárki, hetero, leszbi is kíváncsi vagyok melyik esetbe mi a vélemény.. de am a csaj biszex szóval inkább leszbik/biszexek. légyszi ha tudtok mindre válaszoljatok mert kíváncsi vagyok.

2013. jan. 4. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ha ezt a kérdés értelmesen letudnád írni, hogy értsem mit akarsz kérdezni, akkor még tudnék is reagálni rá.


Leszbikus vagyok amúgy.

2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ez egy nagy katyvasz.. írd le részletesebben.
2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ebbe mi nem értelmes? leírtam hogy csak annyitól i zavarba jövök néha előtte ha rámnéz utána pedig feltettem 3 v 4 kérdést hogy ha pl te lennél az a csaj mit gondolnál rólam..
2013. jan. 4. 15:26
 5/23 anonim ***** válasza:
de ki ez a csaj ? ismered, barátnőd tudod a nevét ? vagy csak egy lány a buszról .. ?
2013. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ezt mégis honnan a fenéből tudjam? Nem tudom milyen vagy így azt se tudom, hogy mit gondolnék. Amúgy nem érdekelnél, mert már van valakim.


Amúgy meg normális ha izgulsz...

2013. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de leírom akkor "értelmesebben" van egy csaj akivel néha ha így összenézünk zavarba jövök meg elpirulok ilyenek.. és hogy ha ti lennétek a csaj helyébe mit gondolnátok rólam? mit gondolnátok mért jövök zavarba? arra gondolnátok egyből hogy azért mert tetszel nekem? vagy nem feltétlen gondolnátok erre egyből? tetszene hogy zavarba vagyok (néha) vagy nem? na elég érthető?
2013. jan. 4. 15:28
 8/23 A kérdező kommentje:
omg.. nem kell ahoz ismerned.. hanem általánosságba ha ilyen helyzetbe lennél..
2013. jan. 4. 15:29
 9/23 A kérdező kommentje:
sulinkba jár nagyon ritkán beszélünk inkább csak köszönünk egymásnak..
2013. jan. 4. 15:29
 10/23 A kérdező kommentje:
és pl ha egy terembe van óránk szokott olyan lenni és szembe ülünk mert vannak olyan padok.. akkor van esély erre.. szóval nem csak úgy hogy jön velem szembe és ezvan..
2013. jan. 4. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!