Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy már ez a téma is a sok 12-13 éves gyerekről szól?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van egy picit komolyabb gondja, arra szinte senki nem válaszol, de ha olyat ír ki valaki,hogy "Jajj, mit írjak neki msn-en?" vagy "Hogyan mondjam meg neki,hogy szeretem?" arra egyből jön vagy 20 válasz....

És ezeket legtöbbjében 13 éves kislányok írogatják ki, akiknek a szerelemről egy csepp elképzelésük sincs..


2011. nov. 12. 11:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az oldal nem szakavatott emberek gyűjtőhelye.
2011. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jogos, de ha már minden második kérdés ugyan az?? Kicsit irritáló..De lehet csak nekem.
2011. nov. 12. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
...kérdezi ezt a 14 éves "felnőtt"...
2011. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy nem annyi vagyok :)
2011. nov. 12. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:

De kib@szzot idegesítő ez már tényleg!


egy 22 éves szűz fiú :(

2011. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért ,mert az oldal tele van 11-16-17 éves kis tinikkel,és itt próbálnak megoldást keresni,választ kapni,ahelyett,hogy utána olvasnának,saját maguk tapasztalnák meg,elolvasnának egy biológia könyvet 11-15 évesen mondjuk még játszanának és nem a pasizással-csajozással meg a szexszel lennének elfoglalva.Főleg nem oktatnának ki náluk idősebbeket,és okoskodnának mindenben amiről fingjuk sincs abban is,ezeken mindig jót röhögök pl a múltkor egy felnőtt hölgy kérdezett valamit a kapcsolatáról és egy 13L megmondta a frankót,mintha tapasztaltabb lenne nagyon gáz volt.Vagy a másik még viccesebb szitu,egy anyuka kérdezte elengedje- e egy 13-14 évest valami buliba,és jött a sok "hozzáértő" tini válasza,igen engedd,mert különben elszökik,meg most élje ki magát,meg ilyen korban illik bulizni pasizni.Ezek után nem csodálkozom,hogy milyen durva dolgok vannak,és az sem lesz új ha ovisok már a szexszel és a járással fognak foglalkozni,a sok buta,éretlen,tanács következményei,egymást hülyítik viszik bele a rosszba. 23F
2011. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak engem irritál ez.

Amint írta az utolsó, azért az már tényleg durva, hogy felnőtteket osztanak itt is a tinik. Mintha lenne bármi tapasztalatuk pl. a gyereknevelésben...

2011. nov. 12. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:

De rohadtul idegesít.

Segítséget kérek 30 felettiektől és akkor kapok 3 választ, ebből 2 használhatatlan, 1 ugyan jó, de számomra megvalósíthatatlan.

Az egész szerelem szex témából kitiltanám a 1 alattiakat, de legalább a 16 alattiakat.

A szexualitás kategóriában sem lehetnének ott,de ott is ott vannak, de oda meg nem írhatsz ki olyat, ami nem a témába vág, itt meg nem válaszolnak, mert már senkinek sincs kedve idejárni a sok gyerek miatt.

2011. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na ez az.. Én is kiírok egy kérdést, ami tényleg fontos lenne, erre kapok rá 2 választ ami használhatatlan...

16 év alattiakat tuti kitiltanám erről a helyről. Azoknak teljesen nincs itt keresnivalójuk. Még a 17-18 évesek között vannak olyanok, akik nem azért írnak ki kérdést, mert félnek,hogy terhesek lettek mert önkielégítettek, hanem mert tényleg szükségük van normális válaszokra...

2011. nov. 12. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Igy jartam tegnap, kiirtam egy szamomra fontos kerdest erkezett 2 valasz, az egyik szivatas. Aztan latom, hogy olyan semmi kis kerdesekre, aminek valoban ertelme nincs 20 valasz is erkezik.Nem csak 13 evesek valasza, hanem annal felnotebb emberek valasza is. Szoval valoban idegesito.
2011. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!