Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy már ez a téma is a sok 12-13 éves gyerekről szól?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van egy picit komolyabb gondja, arra szinte senki nem válaszol, de ha olyat ír ki valaki,hogy "Jajj, mit írjak neki msn-en?" vagy "Hogyan mondjam meg neki,hogy szeretem?" arra egyből jön vagy 20 válasz....

És ezeket legtöbbjében 13 éves kislányok írogatják ki, akiknek a szerelemről egy csepp elképzelésük sincs..


2011. nov. 12. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik valami akkor ne gyertek fel. Semmi sem kötelező! Engem nem érdekel,hogy kik írogatnak ide.
2011. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar,mert sokszor tennék fel kérdést ,de nem egy tinitöl várok tanácsot,hanem 25 felettitöl akinek már volt komoly hosszabb kapcsolata és ezzel együtt tapasztalata is ebben!


Külön kellene osztani korosztálytól függően és akkor nincs harag.

2011. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es, jó ötlet ez a felosztás ;)
2011. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!