Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátotok előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok előtt nálatok is tabu téma a menstruáció?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ. Ha azt érzem, h nem gúnyolódni akar a srác, csak kiváncsi, akkor lehet róla szó.
2011. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért lenne az? A "természet rendje", hogy menstruálok, és gyakorlatilag ahhoz "kell", hogy egyszer majd születhessen gyerekünk. Köztünk semmi sem tabu téma, hiszen úgy szeretjük a másikat, ahogy van, mindennel együtt.

A barátomat nem zavarja a téma, tampont is cseréltem már az orra előtt, és orális szex is szokott lenni (néha rendes is) a "piros betűs napokon".

20/L (és 22/F)

2011. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Én a barátnőmmel mindent meg tudok beszélni. Nem tabu sem a menzesz, sem a bélgázok, sem egyéb más dolog. Szerintem egy jól működő kapcsolatban ez ALAP.
2011. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem. Van annyira kiegyensúlyozott a kapcsolatunk,és vagyunk annyira felnőttek,hogy ezt nem tekintjük tabu témának. Nem is igazán mondhatnám,hogy van köztünk tabu téma.

Mellesleg,miért is lenne ez tabu téma,hiszen minden lánynak van menstruációja (legalábbis átlag esetben), ha ezt egy fiú előtt titkolni kell,mert negatív lehet a hozzáállása,akkor az már nagy baj... :S

2011. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csakis olyan férfiakkal kezdem, akik már kinőtték azt a hülye szokásukat, hogy a mensi miatt cikizzenek.


27/N

2011. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezt mégis hogy érted?

A pasik általában nem szeretik ezt a témát, mondhatni undorodnak tőle:D

Mi barátommal el szoktunk "hülyéskedni" ezen a témán, magát a tampon és egyéb más menstruációs eszközök látványát se bírja. Menekülőre fogja olyankor:D Mintha egy kisgyereket üldöznél a zöldséggel:D

2011. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! Sőt!

Én már a második randit lemondtam, (na jó, arrébb raktuk) és meg is mondtam neki, hogy nem jó, akkor jön meg.

Ő sokkal jobban figyel a ciklusomra, néha ő szól rám hogy szerinte mostanára már elfogyott a fogamzásgátló, (ami ő vált ki, mert úgy érzi, hogy ha már nem tudja bevenni helyettem, az a minimum, hogy kifizeti)

Ilyenkor még szeretkezünk is, igaz, teszünk magunk alá egy törölközőt. :)

2011. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor is van szex, ha erre gondolsz.
2011. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán. Bátyám is van és vele sem gáz.

Egyébként ilyenkor hajlamosak vagyunk "máshogy viselkedni" és ezt a pasik sokkal jobban felfogják ha tudják mi van.

Plusz bizalmi kérdés is úgy h még azt is érzi h bízol benne :P

2011. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!