Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátotok előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok előtt nálatok is tabu téma a menstruáció?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem tabu. Nagyon aranyos a barátom, minden ilyesmit éretten kezel. Egyszer még azt is megengedtem neki mikor megvolt,hogy szex után ő tegyen belém egy ob-t :)

L/16

2011. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nálunk egyáltalán nem.sőt..még ő szokta kérdezgeteni, hogy mikor lesz meg, mert ugye akkor nem tudunk "úgy" együtt lenni, és tisztába legyen vele. egyébként nekem egyik barátommal se volt tabu.tudják jól hogy van.persze nem mindennapi beszédtéma.: )
2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Katoonene ***** válasza:
Nem tabu, szex nincs miközben tart, de ez kb olyan ha babot eszek akkor sűrűn járok WC-re szint.
2011. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne tabu? Azt mondod neki egy héten keresztül, hogy nincs kedved szexelni csak hogy rá ne jöjjön, hogy éppen menstruálsz? Amúgy a pasik tudják, hogy egy felnőtt nő menstruál, szóval nem tudom mit akarsz titkolni?
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!