Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett azzal az eszmével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett azzal az eszmével, hogy a barátunk párja, exe, családtagja tabu?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az egyik barátnőm vacsorázni megy az exemmel. Állítólag csak barátok, amit nem tudok elhinni... Csak nekem furcsa ez? Mi lett a fent említett gondolattal? Felfújom, vagy Nektek is rosszul esne?


Huszon felül vagyunk mindhárman.


Köszi!


2011. júl. 25. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, az én társaságomban még mindig ez az eszme él..
2011. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hmmm ... érdekes nekem is ezzel van a gondom csak hogy nekem tetszett meg a haverom tesója de őszintén nekem is lelki ismeret furdalásom van e miatt ....
2011. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy eszme, mindenki úgy gondolkozik ahogy akar. Neked ez alap hát nem teszed. De másokat ne kényszíts semmire.

Amúgy egyet értek vele, mert ha te szakítasz vele akkor onnantól semmi közötök egymáshoz és mindenki azzal barátkozik akivel akar. Ha például ő lenne élete nagy szerelme akkor mondjon le róla csak mert te jártál vele előtte?

Engem nem érdekel kivel jár az exem.

2011. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Nem tudom, én talán a tesómon annyira nem akadnék ki, de szerintem mielőtt bármit lépsz, beszélj a haveroddal, hogy ő mit gondol erről! :)

2011. júl. 25. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nyitnál az ex felé, nem járna el vele vacsorázgatni :)
2011. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Hellhound!


Részben egyetértek Veled, csak nekem furcsa lesz (ha tényleg az van amire gondolok), hogy amikor együtt bulizunk a barátainkkal, akkor végignézhetem, ahogy enyelegnek, másrészt meg a lányzó majd nekem jön mesélni a gondjaikat??

Tudom, most kicsit előreszaladtam, de szerintem pont az ilyenek miatt találták ki ezt a tabu-dolgot.

Ettől függetlenül, elfogadom a véleményed, és alapesetben engem sem érdekel, hogy kivel jár. Csak ez így kicsit fura.

Amúgy a csaj élete szerelme egy nős-gyerekes pasi, és azt hiszem ezzel mindent el is mondtam róla... :S

2011. júl. 25. 15:10
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 15:07-es!


Még csak az kéne :D :D Örülök, hogy vége lett, és pont ezért nem szeretném újra a társaságban látni, meg hallani a kis dolgairól...

2011. júl. 25. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
a második vagyok és köszi a tanácsot a gond csak az hogy van köztünk egy pár év és ő még nem biztos hogy megértené amit érzek :S
2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a válaszok!
2011. júl. 25. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem érezném jogosnak megtiltani, hogy az exem akár a szakítás másnapján randizzon a barátaimmal. A szakítás pillanatától nincs közünk egymáshoz, és nem kötelező az egész baráti körrel egyszerre találkozni.
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!