Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett azzal az eszmével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett azzal az eszmével, hogy a barátunk párja, exe, családtagja tabu?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy az egyik barátnőm vacsorázni megy az exemmel. Állítólag csak barátok, amit nem tudok elhinni... Csak nekem furcsa ez? Mi lett a fent említett gondolattal? Felfújom, vagy Nektek is rosszul esne?


Huszon felül vagyunk mindhárman.


Köszi!


2011. júl. 25. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt az eszmét vallottam, amíg meg nem történt velem, hogy összejöttem egy nem túl közeli barátnőm exével (1.5 éve nincsenek együtt). Elég hülye helyzet, ódzkodtam is tőle, de így alakult. Úgy hozta a sors, hogy összeakadtunk az életünk egy olyan szakaszában, ami mindkettőnknek elég nehéz volt, sokat beszélgettünk és valahogy egymás mellett kötöttünk ki. Régen egyébként kimondottan unszimpatikus volt a srác, álmomban sem gondoltam, hogy valaha bármi közöm is lesz hozzá.
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!