Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludhatok? Tabu téma

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal de szüleim még azért is húzzák a szájukat ha esetleg átmegyek hozzájuk és nem ő jön ide. Amikor pedig szóba hoztam hogy esetleg szilvesztert ott tölthetném-e (persze ott alvással) teljesen kikeltek magukból és olyanba mentek volna bele hogy éjfél után hazahoznak. Nem értem szüleim bizalmatlanságát velem szemben mert idáig sem történt semmi, (pedig lett volna alkalmunk rá) és világ életemben nem voltam egy olyan lány aki csak azt akarja, sőőőt.

Én először tényleg nem akarnék semmit csak együtt lenni a párommal, érezni a közelségét. De ők ezt nem akarják megérteni. Leültem szépen beszélni velük de hisztiztem is, semmi eredmény. Mit tegyek hogy megengedjék? L/17


2011. márc. 26. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha kivárod azt az egy évet, és utána már elvileg nem szólhatnak bele. A másik megoldás az, hogy nem kell nekik tudni mindenről. Eleve furcsa nekem, hogy 17 évesen egyáltalán hagyod, hogy beleszóljanak a dolgaidba.
2011. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindent megtettél már ,akkor csak egy valamit tehetsz. Nem mondod meg, hogy csak reggel akarsz hazamenni. Tudom, hogy leszedik a fejed. :( Ugyanez a helyzet nálunk is. 2,5 éves kapcsolat de a szülei nem bíznak bennem annak ellenére, hogy a tenyeremen hordozom az én kicsim és addig várhat az első alkalommal amíg úgy nem érzi, hogy kész rá, s hogy ő is akarja.Én csak azt akarom, hogy velem legyen, de mindig éjjel 2-3 fele haza kísérem. Kegyetlenül rossz érzés, hogy sose aludhatunk el egymás oldalán.
2011. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy azt mondják amíg nem leszek 18 éves vagy nem gondoskodom saját magamról addig igenis beleszólhatnak az életemben amiben valamilyen szinten igazuk is van de én már egy év után túlzásnak tartom...

2. kommentelőnek: nálunk is úgy van hogy tényleg a barátom még a széltől is jobban óv mint a szüleim, a világért se ártana nekem ennek ellenére szüleim nem szeretik...:(

de azért köszi a válaszotokat :)

2011. márc. 26. 20:47
 4/11 A kérdező kommentje:
ja és már egyszer aludtunk együtt a tudtuk nélkül (semmi nem volt csak átbeszélgettük az éjszakát :) ) de nagyon para volt esetleg hogy hazajönnek... és én megmondanám de ha nem hagyják...
2011. márc. 26. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kifogásuk ellene egyébként? Mert én is konzervatívabb vagyok, de 17-től, hosszú kapcsolat esetén én már megengedném. Ha jól neveltem a gyerekem, addigra már bízok benne annyira, hogy nem csinál hülyeséget. Viszont a szüleidet is megértem, ha ők még ennél is konzervatívabban nőttek fel, akkor érthető, hogy idegenkednek az ilyen dolgoktól, meg attól is, hogy egy idegen ott legyen a házban, és valóban amíg ott laksz elsősorban az ő szabályaik szerint kell játszani. Kérdezd meg anyudat, hogy neki mikor volt először barátja, együtt aludtak-e stb... Hátha bejön, egyébként azt mondták, hogy 18-tól megengednék? Vagy amiatt aggódnak, hogy lefekszetek és terhes leszel? Mert akkor ezzel kapcsolatban is megnyugtathatod őket.
2011. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyummal beszélgettem erről már, de csak jobban megbántott a bizalmatlanságával. Olyat is mondott hogy nem kell rögtön az elsőnek odaadni magam. Ez úgy hangzott mintha két nap után kérlelném ilyenre. Lehet elhamarkodottnak találjátok de én érzem hogy barátommal összetartozunk, nagyon szeretem és én több fiút "úgy" már nem akarok megismerni, meg alapból nem vagyok egy olyan természet. Az ő történetéről a fiúkkal csak annyit osztott meg velem hogy neki először főiskolán volt barátja :/ Lehet ezt direkt mondja nekem hogy még nekem legyen bűntudatom hogy nekem már most van vagy nem is tudom... Egy szó mint száz nem tudok már leülni vele normálisan megbeszélni mert jobban felzaklat mintha nem szólnék semmit :(
2011. márc. 27. 11:30
 7/11 A kérdező kommentje:

ja és igazából szerintem 18at is azért mondták mert még nem vagyok annyi és lehet húzni addig az időt...:D :(

nem hogy csak attól félnek hogy teherbe esek hanem már attól is szerintem hogy esetleg lefekszünk. "ennyi évesen nem hiszem hogy ez létfontosságú lenne hogy ott aludj, jöjjön le legyetek itt de én nem szeretném hogy itt maradjon éjszakára is" de hát könyörgöm nem gondolhatják hogy életem végéig szűz maradok...

2011. márc. 27. 11:35
 8/11 anonim ***** válasza:
22:56 vok, nézd a szüleid álláspontja is érthető, ahogy írtam, és nem örök életedre kell szűznek maradni, de ők úgy látják jónak, ha később történik. Vannak olyan emberek akiknél még huszonéves pár sem aludhat együtt, amíg nem házasok, mások a szokások. Nem akarlak semmire sem biztatni, de ha reménytelen és nem tudod velük megbeszélni, de nagyon akarod, te is tudod milyen variáció marad bnőnél alvás címén...
2011. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát,mintha csak én írtam volna a kérdést....:/

Nagyon nehezen jövök ki a szüleimmel(18/L), nekem még azt sem engedték meg soha,hogy a barátnőimnél ott aludjak.

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, eddig csak kb 3szor tudtunk együtt aludni, azt is titokban.

Sokszor hangoztatja már ő is, hogy milyen jó lenne reggel együtt felébredni, de sajnos nem tudok mit kezdeni a szüleimmel. Valószínűleg így is marad a helyzet addig, amíg velük lakom. :/

2011. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
huh..legalább megtudtam hogy nem én vagyok egyedül ilyen kapcsolatban a szüleimmel...nagyon nehezen jövünk ki mi is főleg mostanában...és nálam is dettó nem szerették ha ott aludtam barátnőimnél mert "minek az"... nem könnyű, de nem érdekel valahogy akkor is kiharcolom.
2011. márc. 27. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!