Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a téma ami idegesít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a téma ami idegesít egy beszélgetés során mondjuk egy randin?

Figyelt kérdés

Mi az amiről nem szereted ha beszél egy lány vagy egy fiú.

Mondjuk ivós sztorik, korábbi kapcsolatok, problémák... kisállatok barátnők, barátok. Van bármi ami bosszant.

Sokat beszéljen vagy kevesebbet?


2012. máj. 18. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:
És mi az amiről szerettek hallani :)
2012. máj. 18. 22:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát engem idegesítene a ha egy folytában az expárjáról beszélne

19/L

2012. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az zavar, ha végig autókról, az előző barátnőkről, vagy a kelleténél többet hallok az anyjáról... Vagy valami haláli unalmas téma, ami egyáltalán nem érdekel pl. politika. Egyébként beszélhet nyugodtan sokat is :)

25/N

2012. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ivós sztorikkal sem valami jó választás felvágni, pláne ha a lány vág fel vele.
2012. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek az előző kapcsolatairól hallani, mert abból rengeteg dolgot meg lehet tudni: hogyan viszonyul a nőkhöz, mi a gyenge pontja egy kapcsolatban, érez-e még iránta valamit, mennyire féltékeny, stb.


Amitől engem a hideg ráz, ha a szexről beszél: direktben megkérdezi pl, hogy mit hogy szeretek. A szex pont az a dolog, amiről nem beszélgetni kell, hanem csinálni, és majd ha ott tart a kapcsolat, akkor sor kerül rá.


Ne beszéljen túl sokat semmiről, vegye észre, ha valami untat. Én is figyelem a partnert, és témát váltok, ha látom, hogy nem érdekli annyira.


24N

2012. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit felsoroltál, az mind. Meg én azt sem szeretem, ha valaki nagyon fényezi magát, közben meg nem érdekli, hogy velem mi van.

Még egyetemista koromban a vonaton rámszállt egy srác. Elég helyes volt, szóval végülis randiztam vele. De olyan fura volt az egész. Az első randin végig magáról beszélt, hogy ő filmrendező, meg milyen menő. Nem tudom igaz volt-e, de szerintem ezzel igazából a bugyit akarta ledumálni rólam. Az egész randi alatt egy szó sem esett rólam, csak saját magáról beszélt. Végül aztán nem is találkoztunk többet.

2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem még az is idegesít, ha arról beszél, mennyi mindene van, meg milyen jól keres. Azt hiszi, engem is megvehet...

25/N

2012. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Ha a volt barátjáról(exéről,exeiről) beszél a csaj,hogy így meg úgy.Általában,ha sokáig hajtogatja ezeket a témákat ott hagyom,vagy nem randizok vele többé.XD

Ha sokat beszél az nem baj,sőt jó dolog,csak inkább másról.

2012. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!