Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a téma beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a téma beszélgetés közben?

Figyelt kérdés

MSN beszélgetésre gondolok.

Egy csomószor a ép előtt ülünk, ekkor rászólok:szia!mizu?

..válaszol....És teljesen leblokkolok, nem tudok mit kérdezni, 20 percenként ráírok, jaj most....-lek, azé nem írtam, közbe meg azért, mert nem tok kit írni...

Mi legyen a téma?Egyébként meg 6.-os vagyok, tehát ne legyen sok perverzkedés, csak egy kicsi max. viccből..


2011. márc. 26. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés.És amugy meg h jön ebbe a topicba(szerelem,szex)?
2011. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel SZERELMES vayok belé...bocs ha ezt kifelejtettem beírni...
2011. márc. 26. 18:14
 3/11 ré-kuss válasza:

Szia!Amúgy a srác hányadikas?

Egy csomó mindent lehet kérdezni pl.:(szia hogy vagy, milyen volt a napod, mit csináltál ma, úgy általában mit szokott/szeret csinálni, hová szokott eljárni a haverjaival stb...de azért hagyd h ő is kérdezgessen aztán, majd csak kialakul vmi)Végül is bármit kérdezhetsz ami az eszedbe jut.

Csak az a sz*r ha olyan a srác aki elintézi az egészet egy szóval, mert akkor azt nem igazán lehet beszélgetésnek nevezni.

2011. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.Randizásba kellett volna írnod...,de most már mind1.Próbálok egy 12 éves fejével gondolkozni.

Beszéljetek a jövőről:

-Mi akarsz lenni(ha fel nősz)?

-Hova mész nyáron?

Suliról:

-Mi a kedvenc tantárgyad?

-Melyik tanár a kedvenced?

Privát(ha megkérdezheted,és jó az egyenes beszéd):

-Van már barátod?

Általános témájú szórakozások:

-Mit sportolsz?

-Mit szoktál csinálni szombatonként.

-Milyen zenéket szeretsz?

-Milyen filmeket szeretsz?

-Miért szereted pont azt?

-Milyen állatokat szeretsz?


Otthoni dolgok pl: szülőkről.


Ezeket megkérdezheted,vagy önállóan elmondhatod neki.HAjrá

2011. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat(azért még jöhet rengeteg!)

Én fiú vagyok, és 6.-os.

A lány is 12 éves, és 6.-os...sőt oszt.társak avgyunk, tehát még nehezebb ha nem jön össze...

2011. márc. 26. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen egy lánynak én max annyit mondtam hogy: Szia

Ez volt a legtöbb ami kijött belőlem, szal ez fejlődik idővel, most már tudok beszélgetni velük mondjuk bnőm még nem volt...de majd most:)


F17

2011. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az msn és a chat meg a hasonló virtuális dolgok megölik a beszélgetést, a kommunikációt.
2011. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!/még mindig jöhetnek/ , az utolsónak üzenem:a suliba nem tudok vele sokat beszélgetni, mert mindig a barátaival van, és előttük meg nem akarok vele flörtölni, míg nem "vagyunk együtt", tehát addig csak msn, chat......
2011. márc. 28. 18:08
 9/11 anonim válasza:
51%
én is 6.os vagyok, és mia fiukkal a mai napi hülyeségeimről-nagyon sok van:D-, az aznapi doldokról, dogákról... esetleg megemlítheted, hogy aranyos..nekem is mondták már..:DD
2011. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát én már mondtam neki, levelet is írtam neki/kézzel, amibe egy vers is volt, amit én írtam/
2011. márc. 31. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!