Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira zavarba vagyok előtte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavarba vagyok előtte hogy már idegesít. Nektek is van ilyen? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Van egy csaj és van mikor csak annyitól zavarba jövök meg elpirulok ha összenézünk. Ti mit gondolnátok (rólam pl) ha ti lennétek a másik helyébe? sejtenétek hogy azért jövök zavarba mert bejön az illető vagy lehet nem feltétlen gondolnátok erre? tetszene vagy nem? utána emiatt hülyén éreznétek magatokat hogy valaki más szemmel néz rátok? (pl ha nektek is bejönne az illető meg olyan esetbe ha nem) válaszolhat bárki, hetero, leszbi is kíváncsi vagyok melyik esetbe mi a vélemény.. de am a csaj biszex szóval inkább leszbik/biszexek. légyszi ha tudtok mindre válaszoljatok mert kíváncsi vagyok.

2013. jan. 4. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Látom nem lehetsz több 14-15nél. Ha normálisabban nem tudsz reagálni, akkor ne várj semmit.
2013. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
várj.. te most lány vagy vagy fiú?
2013. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

bocs 17 vagyok.. és attól mert kiakadok már 13 éves vagyok :DD grat. ha meg nehéz a felfogásod nem érted a kérdést meg hogy "honnan tudjam" minek írsz ide.. álltalánosságba kérdeztem nem úgy hogy PONT HA VELEM LENNÉL ILYEN HELYZETBE..

és valószínű ha leszbi téma akkor lányvagyok :DD

2013. jan. 4. 15:44
 14/23 anonim ***** válasza:
hívd el randizni ha ennyire odavagy érte :D
2013. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
most első sorban légyszi arra válaszolsz amiket kérdeztem? az érdekel most főként..
2013. jan. 4. 15:49
 16/23 Csikszem válasza:
személy szerint (biszex lány vagyok) egy idő után gyanús lenne ha egy csaj bámul, elpirul meg ilyenek... nem hiszem hogy ez baj lenne a csajnak de azért ismerkedj meg vele jobban is ;)
2013. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg vele én is azt mondom lehet észre se veszi ezeket.
2013. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
jaa ezt már csomóan mondták amúgy hogy lehet csak én hiszem azt hogy "ezzel foglalkozik"... de hát én is észrevenném.. mondjuk ha hetero 1 személy (nem ő) akkor meg főleg nem venné észre mert nem is gondolna ilyenre vagy is nem hiszem.. de én már azt is észreveszem ha valaki csak néz.. néha.. tényleg mindent kiszúrok :D
2013. jan. 4. 16:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Ő is zenész, vagy nem? Mert ha igen, akkor biztos sejti, én legalábbis rögtön erre gondolnék. Ha nem, akkor nem hiszem, hogy sejti.
2013. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az hogy néha találkozik a tekintetetek tök természetes, szokott, sok embernek.. az hogy elpirulsz, az már lehet fura, de az is lehet h nem látszik, csak te érzed h fő a fejed. mondjuk ha csinálnál néha olyat h rajtafelejted a szemed odanéz, és úgy sem fordulsz el, csak olyan 3-5 másodperc mulva az úgy feltünőbb.. ja és h sztem mit gondol a csaj rólad... noss én örülnék ha lenne ilyen "hódolóm" szoktak neki örülni, de van h csak ennyi, és nemtetszel neki.. mondjuk nem csak első látásra szerethet meg téged, ha mondjuk megismerné a személyiséged és azt szeretné, mondjuk xD tehát ameddig nem kerülsz vele közeli kapcsolatba, mondjuk h beszélgessetek xD igazán semmi több csak ennyi xD addig a csaj lehet észre sem fogja venni, am jótanács: ne bambulj ha rádnéz, mosolyogj xD mert elég hülye fejeket tud vágni olyankor az ember :DD
2013. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!