Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
76%
Jóvan', kedves homofób, menj téríteni máshová, szépen kérlek.
2013. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

ez születés kérdése te k.vára okos inkább ne pofázz bele olyanba amiről sz.rt se tudsz.

na visszatérve erre nem az volt a kérdésem hogy mért vagyok leszbi ahogy te fogalmaztad.. hanem hogy mért van az hogy fiúk rendes kapcsolat terén mért nem érdekelnek?! ha szexuális téren igen.. mert akkor valahol csak érdekelnek.. mert nem hiszem hogy egy leszbit szexuális téren érdekel pasi.. meg beindít..

2013. jan. 4. 20:46
 13/62 anonim ***** válasza:
52%

Igen, értettem én elsőre is, csak leegyszerűsítettem. Sehol nincs az előírva, hogy az egyik nem iránti vonzalommal együtt jár a másik taszítása. Tény, hogy a homoszexualitáshoz állsz közelebb, de ettől még felkeltheti az érdeklődésedet egy hímnemű is, ha hajlamos vagy rá. Nézd meg ezt (tudom, elcsépelt már):

[link]

Lehetsz te 4 vagy akár 5 is, nem érdemes 0ban és 6ban gondolkodni. Ennek okát nem tudnám meghatározni, de valójában senki más sem. Ilyen az ízlésed, az orientációd és kész, hallottunk már hasonlóról. Az emberek döntő többsége pl. egyesnek mondható, ez hogyan lehetséges? Hát így, tök simán.

2013. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen, teljesen normális. Kérdés, hogy hogyan akarod meghatározni magad. Te döntésed.
2013. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
0%

figyelj,ha viszonylag fiatal vagy, még van esélyed!

korszerű gyógyszerek + kb fél éves terápia, és még megjavulhatsz!

2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
0%
és nem vagyok homofób, csak segíteni próbálok!!!
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
77%
És elárulnád, mégis miben segít rajta az, ha átmosatja az agyát, magára erőszakol egy életvitelt, aztán nyögvenyelve elfogad egy srácot párjául, aki mellett sosem teljesedhet ki igazán a boldogsága a lappangó igazság miatt? Téged mivel lehetne rávenni, hogy hirtelen elkezdjen felcsigázni a saját nemed? Gondolkozz már, ezt képtelenség természetes folyamat sikereként véghez vinni!
2013. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
0%
na jó de nem ugyan az a dolog! én abban akarnék segíteni, hogy a természetes folyamat helyre álljon, te viszont a természetes rendet akarnád felborítani! két külön dolog! ő meg milyen boldog lehetne, ha egészséges lenne, meggyógyulna! nem?
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem betegség! Lehet rendellenességnek nevezni, de attól ez nem változtatható meg, mert ez genetika. Hogy akarsz veleszületett dolgokat megváltoztatni? Tök jó, hogy ajánlgatod a kezeléseket, csak fogalmad sincs semmiről. Ilyen gyógyszer nem létezik.

Értem én, hogy nem vagy homofób, csak éppen bepakolod a melegeket az irányultságuk miatt a "beteg" skatulyába.

Az pedig, mi a természetes, és mi nem... Talán a természet nem véletlenül rendelte, hogy ilyenek legyünk.

Az ember csak úgy lehet boldog, ha elfogadja magát.

2013. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán értem, mire utalsz ezzel a "fel akarom borítani a természetes rendet" dologgal. Pont nem az én akaratomon fog múlni a kérdező vonzalmi céltáblája, ez fogantatásakor kódoltatott a génjeibe, épp ezért nem kezelhető és betegségnek sem jogos nevezni. A "gyógyulás" egyenlő a kényszerrel, mely önmaga elnyomásához, megtagadásához, fel nem vállalásához vezet, tehát véletlenül sem a várt hatást éri el. Bemagyarázhatja magának, hogy márpedig hetero, de ezzel csak nehezíteni fogja a dolgát. Idővel feltűnik neki, mennyire nem működőképes ez így.

A problematika-sorozat ott kezdődik, hogy te influenzajárványnak felelteted meg a homoszexualitást. Egy kis pirula, egy kis fohász, egy kis szent beszéd és minden helyre jön. Hát nem, mivel ezzel nem megfertőződni lehet, hanem vele születni. De ezt úgysem nekem fogod elhinni, kár a gőzömért. Olvass tanulmányt a témáról.

2013. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!