Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Fiúk inkább szexuális téren "izgatnak" de járást nem tudok elképzelni velük meg nem is akarok, lányok szintén izgatnak ilyen téren de ők főleg érzelmileg és velük el tudnám képzelni hogy járok. ez miért van?

2013. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Arany középút: Érzelmileg lányos vagyok, de férfi! ;3
2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

na oké, de te most fiú vagy lány vagy? na meg mennyi idős?

mert tinikorban teljesen természetesen a majdnem szorosabb érzelmi szálak fiúkhoz is, hát a szexuális izgatást meg szintén részletezhetnéd :)

2013. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert ugye lány vagy, tehát feltételezem, hogy lányokkal lógsz, és lányokkal beszélsz, és a lányokat jobban ismered/kiismered mint a pasikat. Ezért lehet szerintem.
2013. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
LÁNYVAGYOK
2013. jan. 4. 16:16
 5/62 A kérdező kommentje:
lehet, mert a pasikról kb kialakult egy képem az alapján amit látok velük kapcsolatba hogy: nem annyira érzelmesek, inkább csak a tökéletes lányok kellenek nekik, csak arra mennek.. stb.. nekem ez a kép (szerintem ez akkor alakulhatott ki bennem mikor csalódtam egy fiúba) azóta minden fiúról kb ez a véleményem ezért nem is akarok össze jönni egyel se.. meg amúgy alapból lányokba vagyok szerelmes az meg nem döntés kérdése..
2013. jan. 4. 16:18
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérded, miért vagy leszbikus? Ez majdnem olyan, mintha a hajszíned miértjét firtatnád.
2013. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
úristen nem azt kérdezem -.- olvasd már el a kérdést
2013. jan. 4. 16:50
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, pontosan ez a szöveged lényege, ezt ecsetelted a többsoros rizsáddal. Ha a lányok közül szemezgetsz párkapcsolati partnert, a fiúkat meg talonba helyezed kósza kalandok esetére, akkor sokkal inkább vagy leszbi, mint hetero, sajnálom. Hogy miért? Mert ilyennek születtél, azért. Bár 18-20 éves alatt még nem kell elkönyvelned magad.
2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
*18-20 éves KOR alatt
2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%

8-as:

hülyeség, ez nem születés, hanem így alakult! viszont vannak rá terápiák ...

2013. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!