Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
100%
Érthető! Bár nekem is volt olyan kapcsolatom, ami 5 évig tartott és a srác 30 km-re lakott. Nem a távolság miatt lett vége...
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
De ha mégis máshonnan lesz barátnő, akkor meg az lesz gond, hogy hogyan menjek le. Kocsim nincs. Ha lenne, akkor meg a benzint nem tudnám fizetni. Utazásra egyáltalán nincs pénzem. Városon belül is lejárt buszbérlettel megyek. Azt pedig nem várhatom el senkitől, hogy csak ő jöjjön le hozzám, hanem azért nekem is le kéne jönnöm.
2011. aug. 31. 12:35
 83/86 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ennek kölcsönösnek kell lennie! A képedre még egy gondolat erejéig vissza kell kanyarodjak! Mosolyogj!!! Ez a legfontosabb dolog! Nem mint egy eszelős, csak szolídan! Tudod, mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád!
2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 31. 12:42
 85/86 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így gondoltam! :)

Remélem legközelebb már azt írod, hogy túl vagy az első próbán! ;)

2011. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 A kérdező kommentje:
egyébként a mosoly nem okoz gondot. Alapból vidám szoktam lenni. Ezért jól elvagyok minden haverommal.
2011. aug. 31. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!