Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
Igen. Tetszettek. Csak az ilyen alkalmakat számolom.
2011. aug. 23. 14:50
 42/86 anonim ***** válasza:
100%

31n:

Szerintem legközelebb direkt ne vigyél órát és csak annyit kérdezz meg, hogy mennyi az idő. Hátha kis lépések is segítenek... ;)

2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. :) De nem fogom ezt egy időre elsütni, mert nagyon meleg van, izzadok és attól tartok, hogy emiatt taszító hatással lennék. Majd akkor fogom, amikor egy kicsit hűvösebb lesz az idő.
2011. aug. 24. 13:09
 44/86 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd az erőt! ;) Mindjárt itt az ősz!
2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

Hát hiába. :D Én is olyan vagyok, mint a kutyám (husky): jobban szeretjük a hideg időt, mint a meleget. :D

Gyűjteni fogom az erőt. Ahogyan eljön a kutyám ideje télen, ugyanúgy az enyém is eljön.

2011. aug. 25. 12:18
 46/86 anonim ***** válasza:
Pont a napokban láttam a tv-ben egy felmérést, ami azt mutatta, hogy kutyával könnyebb csajozni a pasiknak! ;) A husky nekem is bejön! ;)
2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

Felmerült bennem, hogy akkor is magammal viszem a kutyát, de valamilyen kételyeim vannak abban, mert nem akarom őt felhasználni erre. Mégiscsak a legjobb barátom és nem egy eszköz.

Egyébként a husky mellett a malamut, a szamojéd és az akita is kedvenceim.

2011. aug. 25. 15:01
 48/86 anonim ***** válasza:
Igazán szép gondolat, de hidd el, hogy ez nem felhasználás! Hisz amúgy is sétáltatnád! Csak feldob egy témát, amin könnyebb elindulni!
2011. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:

Egy-két hónap múlva megpróbálom. Nyáron nem fog menni. A nagy meleg kikészít. Várom, hogy egy kicsit lehűljön az idő.

A bátorságot is össze kell gyűjtenem addigra. Múlt héten úgy éreztem, hogy volt. Csak akkor senki sem volt láthatáron.

Arra is rájöttem, hogy lehet, hogy attól is van félelmem, hogy a lányok van ideálja. A külsőre értem. Nagy az esélye, hogy erre az ideálra nem hasonlítok és emiatt leráznak engem csak azért, mert nem követem a divatot.

2011. aug. 29. 12:48
 50/86 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, küldj priviben egy képet magadról!
2011. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!