Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
100%
:)))))))))))))) Ne harapd le a fejem! :D Csak női szemmel adtam egy véleményt. Nem ismerlek, csak egy külső megállapítás volt! Megértem, ha nem akarod levágatni. Nem azt mondtam, hogy kövesd a mai aszexuális trendet, mert az valóban hányás! De gondolj a nagy rockerek hajnyisszantása mekkora siker volt! (James Hetfield, Bon Jovi) ;)
2011. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

Bon Jovi más alműfaj (glam metal, a thrash metal 80-as évekbeli riválisa), James Hetfield pedig 91 óta egy se ggarc. Dimebag a jó példa. Ő sosem vágta le. :D

Se őket, se magam nem nevezném rockernek, mert mostanában az ilyen emos fejek és a 30 seconds to mars rajongók is rockerek. Inkább a metalos a megfelelő kifejezés.

Szerintem jobb lenne, ha hosszabb lenne. Még egy évet adott rá.

2011. aug. 31. 09:44
 63/86 anonim ***** válasza:
100%

Bocsásd meg zenei elmaradottságomat! Tudd be kérlek a generációs különbségnek! ;)

A férjem Slipknotot, Soulflyt,Slayert stb. hallgat, de ő még rocknak hívta a megismerkedésünkkor. :) És kikérem magamnak James leszólását! :DDD Valljuk meg tett le az asztalra!

2011. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:

A Slipknottól csak az első két album jó. Soulfly se rossz, de nem lesz olyan, mint Sepultura (Max Cavalera éra). A Slayer csak a 90-es években volt rossz. Csak Pantera tartotta zeneileg a színvonalát. James csak a 80-as években volt az király.

A rockert nem tartom erős kifejezésnek.

2011. aug. 31. 10:24
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
:) Kétség sem fér hozzá, egy metálos csajt kell leakassz!!! Ilyen mélységű elemzés mellett.
2011. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 A kérdező kommentje:
Itt nincs metalos csaj. Nagyon kevesen vannak (a zenésztársaim és én), akik tényleg metalosok. Metalos csajjal még nem találkoztam. Különben is ez nem érdekel. Felőlem akár lehet diszkós is a csaj, ha jól elvagyunk.
2011. aug. 31. 10:38
 67/86 anonim ***** válasza:
100%
Jó hozzáállás!!! De ezt hiába is boncolgatjuk! Az első lépéshez nem kerültünk közelebb. Töröm a fejem, hogy lehetne meghozni a merszedet!
2011. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:
Ha ezt én is tudnám, akkor már rég meg lett volna oldva. Az a helyzet, hogy má ahhoz kezdek hozzá, hogy sok jó csaj elmegy mellettem úgy, hogy semmit se próbáltam csinálni. Talán meg kéne várni azt, hogy ez a hányinger divat lejárt lemez legyen.
2011. aug. 31. 10:47
 69/86 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd a divatra! Egy kis tökösség kell, hogy merj kezdeményezni! Ha a mostani divatőrület lemegy, jön helyette másik. Egyre borzasztóbbak! Kevés lehetőséget látok arra, hogy eljöjjön annak az ideje, amit Te és a haverjaid képviseltek! Amúgy a kapcsolatok meg nem divatfüggőek. Ha kikezdesz egy lánnyal, aki tetszik, az esetlegesen nem a divat miatt utasít vissza. Amúgy, ha arra gondolsz, hogy megszólítasz egy lányt, abban a visszautasítás a legfélelmetesebb? Vagy az, hogy utána "szájára vesz a nép"?
2011. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:

Is-is. A visszautasítástól is meg attól is, hogy gyorsan híre menne városszerte annak, hogy milyen gyökér vagyok. A sok kínos helyzet miatt is félek.

Részemről nem divatfüggő az egész. De szerintem az itteni lányok részéről igen Legalábbis ahogy látom. Lassan már a huszonévesek sem különböznek a tizenévesektől. Mind az ilyen sztárokért vannak oda és amelyik srác hasonlít rá, csak az jöhet náluk szóba. Emiatt labdába se rúghatok (kivéve a focinál :D).

2011. aug. 31. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!