Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:

Hello 31 éves nő!


Nem vagyok zavarban a társaságukban. Csak a kezdőlépés nehéz.

Nem tudom körül venni magam lányokkal. Itt egyszerűen nem lehet találni olyan társaságot. Max plázákban, amiket utálok.

2011. aug. 11. 10:24
 22/86 anonim ***** válasza:

Megint 31/n:

Szórakozni eljársz valahova? Esetleg tanulsz még?

2011. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 A kérdező kommentje:

31/n!


Nemsokára szobafestőnek tanulok.

Szórakozni a Haverjaim társaságában szoktam. Egyikük a pincéjében vagyunk. Ott van gép, hangfalak, dobszerkó, hangszerek. Ott sörözünk és zenélünk. Zenét is hallgatunk jó hangosan. Vasárnap uszodában is voltunk. Ezen kívül máshol nem szoktam lenni. Diszkót ne is említsd, mert nem szeretem az ottani zenét.

2011. aug. 11. 22:02
 24/86 anonim ***** válasza:

31/n:

A discó dolgot megértem... Sajnos a felsorolásban kb csak az uszoda alkalmas arra, hogy szóba elegyedj lánnyal, csak ott kb valami szatírnak néz, hogy pont lengén öltözve akarsz ismerkedni... :D

Valami olyan szabadidős tevékenység kellene, ahol van lehetőség ismerkedni... A városodban valami kultúrált kávézó/pub???

2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:

Van kávézó és pub. Még nem voltan olyan helyeken. Nem tudom, hogy milyen emberek vannak ott. Azt sem, hogy tolerálják a "fajtámat" (metalos vagyok, de a látszat ellenére nagyon kultúrált, olvasott és művelt vagyok). Nem tudom, hogy mi lenne a reakciójuk. Félek odamenni.

Más szabadidős tevékenységem nincs. Uszoda meg amiatt sem jó, mert szemüveges vagyok. Anélkül olyan rosszul látok, hogy az egyik hosszú hajú haverommal is képes lennék ismerkedni. De komolyan!

2011. aug. 15. 12:32
 26/86 anonim ***** válasza:

31/n:

Már akár chatelhetünk is! :DDD

Szerintem nem rúgnának ki ilyen helyről! Ha van egy legigazibb barátod, őt avasd be, hogy kimondottan terepszemlére szeretnél menni. Ne menj nagy bandával, mert akkor már tényleg kilógtok! ;) Mondjuk csak akkor ha full bőrcuccban jártok!

:DDD Otthon ne hagyd a szemüveged! (Nekem is van, tudom milyen nélküle)

2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:

Akár nyomhatjuk úgy is. :D

Nem járunk bőrcuccban. Egyáltalán nem. Nem is céloztam arra. Inkább a terepmintás nadrágra meg a zenekaros pólókra (mivel ilyenekben érezzük jól magunkat). A haverjaimnak melójuk van, hogy kétlem, hogy elmennének oda. Csak egyedül tudok odamenni. Bandával meg amúgy sem tudnék menni.

Max kontaklencsét veszek fel. Szemüveg idegesít.

2011. aug. 15. 13:30
 28/86 anonim ***** válasza:
Egyedül elmennél? Ölts egy farmert, meg egy akármilyen inget. Ülj be egy pofa sörre és nézz körül! Ha a hely nem szimpi, tuti nem ott fogod levetkőzni a gátlásaidat! Aztán ki tudja, lehet előbb szólit le egy csaj, mint kezdeményezned kelljen...
2011. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:
Igaz, meg kell hozni valamilyen szinten az áldozatot. Képes lennék rá. De ha a csaj kezdeményez, akkor az már nem nyerő. :S Mert nem én kezdeményeztem. Ettől nem jön meg a merszem. Mindenképpen nekem kell. Csak úgy tudok később is boldogulni.
2011. aug. 15. 13:58
 30/86 anonim ***** válasza:
Ez így igaz! A szitu hozza a kérdést: Még nem volt barátnőd?
2011. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!