Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányom van. Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányom van. Változtatni szeretnék ezen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt az utcán, akkor nem merek odamenni hozzá. Nem merek kezdeményezni. Szinte mindenhol és minden helyzetben ilyen vagyok. Sok kérdést olvastam itt, amiben a velem hasonló cipőben járó kérdezők csak rinyáltak. Ezért szeretnék változtatni rajta. Csak az a baj, hogy magányos vagyok. A haverjaimmal csak zenélni, inni és focizni tudok. A csajozás csak mérsékelten érdekli őket. Ráadásul 22 éves vagyok. Minél idősebb leszek, annál nagyobb gáz lesz az egész.

Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha lehet, akkor hülye válaszokat ne adjatok. Előre is kösz.


2011. aug. 2. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Elég rossz a kép felbontása, de amúgy egész jóvágású pacák vagy! Ránézésre meg nem is gondolonám, hogy félénk...
2011. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 A kérdező kommentje:
Szívesen. Jól tudom leplezni. Az évek során ez kialakult. Tudom álcázni.
2011. aug. 29. 14:26
 53/86 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez mekkora? Akkor már csak egy lépésre vagy a leküzdésétől! ;)
2011. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy csak lépésre vagyok tőle, de az óriási lépés.
2011. aug. 29. 14:43
 55/86 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jönnöd Pestre! Millió és egy helyzet adódna és a kutyát nem érdekli, ha felsülsz, úgysem ismernek!
2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 A kérdező kommentje:
Nem akarok Pestre menni. Itt vannak a haverjaim, zenésztársaim, sok ismerősöm. Nem hagyhatom itt őket. Ha akarnék, akkor se tudnék felmenni, mert mit kezdjek ott? Hova menjek? Ahhoz, hogy ott maradjak, ahhoz kell munkahely és lakás. No, meg pénz a költözéshez, ami nincs.
2011. aug. 29. 21:04
 57/86 anonim ***** válasza:
100%
Világos! Nem is úgy értettem, hogy költözz fel, csak egy kis kimozdulás... egy kis bemelegítés a helyi ismerkedésre...
2011. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
Nem tudok sehogy sem felmenni. Egyedül meg nem merek.
2011. aug. 30. 08:43
 59/86 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a képet! Fiatalabbnak mondanálak. Amit írtál, teljesen igazad van benne! Nem is kell, hogy változtass, mert valaki pont így fog szeretni, amilyen vagy! (Kívülálló szemével: lehet egy rövidebb haj jobban állna, de nem kell a rózsaszín póló! Határozottan nem!) :)
2011. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs nyisszantani hajat. Hosszabbra fogom növeszteni. Már egy éve növesztem. A kompromisszumnak is van egy határa. Ráadásul sokan a hosszú haj mellett voksoltak az ismerőseim között. A zenésztársaim se örülnének a rövid hajnak.

A mai divattól pedig undorodok.

2011. aug. 30. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!